28:1. "Продексім" переміг із рекордним рахунком у матчі футзальної Ліги чемпіонів mfc-prodexim.com.ua

Херсонський клуб вийшов в 1/16 фіналу турніра.

Українці забили 28 голів у ворота напівпрофесіонального клубу, натомість пропустили лише одного разу та оформили ефектний прохід до 1/16 фіналу Ліги чемпіонів.

Господарі відразу заволоділи перевагою і почали обстрілювати ворота суперників. Перший гол на п'ятій хвилині забив бразилець Роніньо. Потім голи забивали практично на кожній хвилині. За перший тайм херсонці завдали 11 результативних ударів, а найбільше в першій частині гри забив Петро Шотурма, який до перерви оформив "покер".

У другому таймі "Росаріо", все ж, забив: Беррі Бегглі відзначився на 21-й хвилині матчу, однак, на цьому голи гостей закінчилися. Потім ще 17 голів забили господарі та перемогли з рекордним для українського футзалу, рахунком - 28:1.

Цікаво, що в цьому матчі голами відзначилися всі гравці "Продексіма", крім голкіперів.

Ліга чемпіонів по футзалу. Попередній раунд

"Продексім" (Україна) - "Росаріо" (Північна Ірландія) - 28:1 (11:0)

Голи: Роніньо, 4, 15, 21, 26, Шотурма, 5, 5, 13, 14, 23, 30, 37, Корсун, 6, Білоцерківець, 7, Клаудіньо, 10, 10, 26, Маєвський, 11, 38, Сорокін, 22, 34, Зварич, 29, Волянюк, 32, 39, Моспан, 33, 38, 39, Даніель Роса, 35, Волков, 38 - Бегглі, 21

"Продексім" - "Росаріо": відео матчу

Ця перемога стала найбільшою в історії українського футзалу в єврокубках. В усій історії Ліги чемпіонів, найбільшою перемогою залишається розгром російським "Аксьонов-21" албанського "Олімпіка" з рахунком 44:3 у сезоні 2004/05.

У фінальній стадії турніру найбільшу перемогу зафіксували в матчі "Спортинга" та "Інтера" (0:7) у сезоні 2016/17.

• Жеребкування наступної стадії відбудеться 9-го грудня. Проведення 1/16 фіналу заплановано на 12-17 січня 2021 року, через місяць відбудеться наступний етап (16-21 лютого 2021 роки) - всі зустрічі пройдуть у форматі одиночних матчів. Фінальні раунди будуть проведені в квітні-травні 2021 року.
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс