Перемога Андерсена, Цимбал - у топ-30. Результати чоловічого спринту на Кубку IBU NTB scanpix

Як завершилася гонка в Арбері.

На чоловічий спринт на Кубку IBU було заявлено 148 біатлоністів, з них сім українців. Фінішували - 146 атлетів.

Найкращий час серед українців у Богдана Цимбала - з трьома промахами він закінчив гонку на 21-му місце. У Цимбала десятий найкращий час на дистанції серед усіх спортсменів.

У топ-40 також потрапив Тарас Лесюк: два промахи, 34 місце. Андрій Доценко з двома промахами фінішував 43-м, у Віталія Труша - 52-е місце (теж дві хиби). Сергій Телень - 54-й з однією неточністю, а Руслан Бригадир - 57-й з двома. У Дениса Насика чотири промахи - 79-е місце.

Перші три позиції зайняли біатлоністи з Норвегії. Александер Андерсен з нулем виграв перший спринт у сезоні, Філіп Андерсен (дебютант дорослих стартів) - другий з одним колом штрафу. А третя позиція у Сіверта Баккена, у якого теж один промах.