Анна Кривонос - сьома у першій гонці сезону Кубка IBU. Результати жіночого спринту

Анна Кривонос - сьома у першій гонці сезону Кубка IBU. Результати жіночого спринту

Анна Кривонос - сьома у першій гонці сезону Кубка IBU. Результати жіночого спринту Євген Вялков / Біатлон майбутнього

У Катерини Бех - шоста найкраща швидкість у гонці.

Жіночий спринт відкривав сезон Кубка IBU. Україну в цій гонці представляли одразу вісім біатлоністок (максимальна квота на сезон). Крім шести спортсменок команди "Б" на Кубок IBU також поїхали Анастасія Меркушина та Катерина Бех.

Загалом у гонці стартували 130 біатлоністок (п'ять не побігли спринт через коронавірус).

Найкращий результат серед українок показала Анна Кривонос - вона змогла закрити усі мішені, завдяки чому фінішувала на шостому місці. При виході з другої стрільби Кривонос була другою, відставання від лідерки 0.4 секунди. Однак на дистанції Кривонос програла усім конкуренткам - від першого місця на фініші її відділило 33 секунди.

У Анни Кривонос - найкраща швидкострільність у гонці, вона закрила десять мішеней за 51.5 секунди. Також у топ-10 за швидкострільністю Анастасія Меркушина - 56.5 секунд на десять пострілів.

Читайте також: Перемога Андерсена, Цимбал - у топ-30. Результати чоловічого спринту на Кубку IBU

Меркушина, яка бігла у свій день народження, завершила спринт на 20-му місці. В пасиві Анастасії два кола штрафу та слабка швидкість на цьому рівні. Як наслідок, 1:10 відставання від переможниці.

Найкращу швидкість на дистанції серед українок показала Катерина Бех - вона шоста у всій гонці. Однак через три кола штрафу та повільну стрільбу (на 30 секунд повільніше за Кривонос) фінішувала тільки 17.

Першу гонку після повернення в біатлон провела Ірина Петренко - одне коло штрафу , швидкість стрільби як у Бех. У підсумку, 1:42 відставання та ??

Христина Дмитренко з одним промахом на 40-му місці. Поза топ-100 опинилися дві українки: у Надії Бєлкіної - шість промахів та 106-е місце, у Юлії Городної - чотири та 107-е. Оксана Москаленко зійшла після першої стрільби: причина невідома.

Перемогу в гонці між собою розіграли представниці Росії. Заочну боротьбу на останньому колі між Татьяною Акімовою та Валєрією Васнєцовою виграла перша. На третьому місці - росіянка Анастасія Шевченко.

У топ-6 також потрапила німкеня Маріон Дігентеш, а також представниці Франції Лу Женмоно та Жілог Гігонна.

Олімпійська чемпіонка з лижних перегонів Стіна Нільссон з п'ятьма промахами програла майже 4 хвилини першому місцю. Нільссон програла більше півтори хвилини на дистанції, а також була однією з найповільніших на роботі на вогневих рубежах.

За швидкісними показниками результати українок: Катерина Бех - шоста у гонці (20 секунд від лідера). Друга - Анастасія Меркушина (47 секунд від Бех). Третя - Анна Кривонос (68 секунд від Бех). Далі - Ірина Петренко (90 секунд від Бех), Надія Бєлкіна (100 секунд). А Христина Дмитренко та Юлія Городна програли Каті Бех більше двох хвилин.

Спринт. Жінки. Арбер (перший етап)

 1. Татьяна Акімова (Росія, 1+0) 22:30.7
 2. Валєрія Васнєцова (Росія, 1+1) +9.8
 3. Анастасія Шевченко (Росія, 0+1) +23.0
 4. Маріон Дігентеш (Німеччина, 1+0) +27.1
 5. Лу Женмоно (Франція, 0+1) +27.2
 6. Жілон Гігонна (Франція, 0+0) +29.0
 7. Анна Кривонос (Україна, 0+0) 33.2

...

 • 17. Катерина Бех (2+1) +59.0
 • 20. Анастасія Меркушина (0+2) +1:10.5
 • 40. Ірина Петренко (1+0) +1:42.2
 • 69. Христина Дмитренко (1+0) +2:29.0
 • 106. Надія Бєлкіна (2+4) +4:12.3
 • 107. Юлія Городна (3+1) +4:12.5
 • Оксана Москаленко (0+) - не фінішувала
Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс