Анна Кривонос - сьома у першій гонці сезону Кубка IBU. Результати жіночого спринту Євген Вялков / Біатлон майбутнього

У Катерини Бех - шоста найкраща швидкість у гонці.

Жіночий спринт відкривав сезон Кубка IBU. Україну в цій гонці представляли одразу вісім біатлоністок (максимальна квота на сезон). Крім шести спортсменок команди "Б" на Кубок IBU також поїхали Анастасія Меркушина та Катерина Бех.

Загалом у гонці стартували 130 біатлоністок (п'ять не побігли спринт через коронавірус).

Найкращий результат серед українок показала Анна Кривонос - вона змогла закрити усі мішені, завдяки чому фінішувала на шостому місці. При виході з другої стрільби Кривонос була другою, відставання від лідерки 0.4 секунди. Однак на дистанції Кривонос програла усім конкуренткам - від першого місця на фініші її відділило 33 секунди.

У Анни Кривонос - найкраща швидкострільність у гонці, вона закрила десять мішеней за 51.5 секунди. Також у топ-10 за швидкострільністю Анастасія Меркушина - 56.5 секунд на десять пострілів.

Меркушина, яка бігла у свій день народження, завершила спринт на 20-му місці. В пасиві Анастасії два кола штрафу та слабка швидкість на цьому рівні. Як наслідок, 1:10 відставання від переможниці.

Найкращу швидкість на дистанції серед українок показала Катерина Бех - вона шоста у всій гонці. Однак через три кола штрафу та повільну стрільбу (на 30 секунд повільніше за Кривонос) фінішувала тільки 17.

Першу гонку після повернення в біатлон провела Ірина Петренко - одне коло штрафу , швидкість стрільби як у Бех. У підсумку, 1:42 відставання та ??

Христина Дмитренко з одним промахом на 40-му місці. Поза топ-100 опинилися дві українки: у Надії Бєлкіної - шість промахів та 106-е місце, у Юлії Городної - чотири та 107-е. Оксана Москаленко зійшла після першої стрільби: причина невідома.

Перемогу в гонці між собою розіграли представниці Росії. Заочну боротьбу на останньому колі між Татьяною Акімовою та Валєрією Васнєцовою виграла перша. На третьому місці - росіянка Анастасія Шевченко.

У топ-6 також потрапила німкеня Маріон Дігентеш, а також представниці Франції Лу Женмоно та Жілог Гігонна.

Олімпійська чемпіонка з лижних перегонів Стіна Нільссон з п'ятьма промахами програла майже 4 хвилини першому місцю. Нільссон програла більше півтори хвилини на дистанції, а також була однією з найповільніших на роботі на вогневих рубежах.

За швидкісними показниками результати українок: Катерина Бех - шоста у гонці (20 секунд від лідера). Друга - Анастасія Меркушина (47 секунд від Бех). Третя - Анна Кривонос (68 секунд від Бех). Далі - Ірина Петренко (90 секунд від Бех), Надія Бєлкіна (100 секунд). А Христина Дмитренко та Юлія Городна програли Каті Бех більше двох хвилин.