Названий найпопулярніший серіал 2020 року. Сумарно його дивилися 950 мільйонів годин

Названий найпопулярніший серіал 2020 року. Сумарно його дивилися 950 мільйонів годин

Названий найпопулярніший серіал 2020 року. Сумарно його дивилися 950 мільйонів годин

12 січня видання Variety з посиланням на дані аналітичної компанії Nielsen назвали найпопулярніші за кількістю переглядів серіали 2020 року в США. Дослідження охоплювало стрімінгові платформи Netflix, Amazon Prime Video, Hulu і Disney Plus.

Лідером рейтингу став комедійний серіал "Офіс" – американське псевдодокументальне шоу, створене на основі однойменного британського серіалу каналу BBC, володар численних премій "Золотий глобус", "Еммі" і "Peabody Awards". За 12 місяців глядачі стрімінгових сервісів подивилися його понад 57 мільярдів хвилин (950 мільйонів годин).

До першої десятки також потрапили медичний ситком "Анатомія пристрасті" (656 млн годин), "Мислити як злочинець" (590 млн годин), серіали "Морська поліція", "Шіттс Крік", "Надприродне", "Люцифер", "Безсоромні", "Корона" та "Король тигрів".

Зазначено, що старі серіали стають лідерами рейтингу як мінімум через більшу кількість серій, ніж у нових шоу. Наприклад, 28 годинних епізодів серіалу "Озарк" подивилися 30,5 млрд хвилин – на противагу "Офісу", який налічує 192 серії по 20-25 хвилин.

Що відомо

  • Підрахунки Nielsen засновані на переглядах підключених до системи телевізорів, за винятком мобільних пристроїв і комп'ютерів. Стримінгові платформи, як правило, не публікують дані про кількість переглядів тих чи інших шоу. Наприклад, коли Netflix розкриває рейтинги своїх проєктів, то використовує запатентовану метрику, яка підраховує, скільки абонентів переглянули мінімум дві хвилини шоу.
  • У 2020 році Netflix планує випускати нові кінофільми на платформі щотижня серед відомих акторів, які виконали ролі в анонсованих кінокартинах, з'являться Леонардо Ді Капріо, Сандра Буллок, Меріл Стріп, Дженніфер Лоуренс, Галь Гадот, Джейк Джилленгол, Райан Рейнольдс та ін.

Читайте також

День українського кіно. 12 шедеврів, які має подивитись кожен

Нове українське кіно: 10 найочікуваніших фільмів 2021 року

Які фільми та книжки найчастіше гуглили українці у 2020 році

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше