Юрай Санітра - про форму Дмитра Підручного та готовність жіночої збірної України

Юрай Санітра - про форму Дмитра Підручного та готовність жіночої збірної України

Ексклюзивно
Юрай Санітра - про форму Дмитра Підручного та готовність жіночої збірної України Суспільне:Біатлон

Ексклюзивний коментар Юрая Санітри для Суспільне Спорт.

Чоловіча спринтерська гонка відкрила шостий етап Кубка світу. Найкращий результат серед українців у цій гонці показав Дмитро Підручний - з одним промахом він фінішував на сьомому місці, показав третій час по швидкості на останньому колі. У топ-50 також фінішували Артем Прима та Антон Дудченко.

Читайте також: Підручний - 7, переможний дубль Норвегії. Результати чоловічого спринту в Обергофі

Суспільне Спорт поспілкувалося з Юраєм Санітрою - про результати чоловічого спринту, форму Дмитра Підручного та готовність жіночої команди.

  • Оцінка виступу біатлоністів у чоловічому спринті

"Було приємно дивитися на Дмитра Підручного у спринті: і на трасі, і на стрільбі. Він рухався швидко, динамічно, міг додати ще в кінці. Його останнє коло - це практично "топ" виконання. Думаю, що цей топ-результат допоможе як йому, так і команді загалом. Треба психологічно піднятися, Дмитро показав, що можемо боротися. Шкода, що у нього не пройшов габарит на стрільбі стоячи, але й так треба сказати дякую.

Дивіться повне відео чоловічого спринту

Щодо інших, то скажу, що хорошу гонку ногами показав Артем Прима. Шкода, що останнім часом у нього не виходить зі стрільбою. Могло у нас бути більше радості.

Антон Дудченко - ця траса не сильно йому підходить по профілю, але він уже краще пробіг гонку, у порівнянні з сингл-естафетою. У мене є питання по Артему Тищенку та Руслану Ткаленку: не тільки сьогодні, але й по складу на естафету, вони багато програли ногами.

Тому тішить результат Підручного, але є більше питань по складу на естафету. Вирішувати склад будемо в четвер (14 січня)".

  • Форма Дмитро Підручного

"Уже пора тримати темп з найкращими, особливо ногами. Знаємо, що Діма дуже добре знає, як приготувати себе на пік на чемпіонат світу. Важливо те, щоб він був здоровий - час до чемпіонату світу залишилося небагато. Будемо старатися втримати його у цьому стані".

  • Стан жіночої збірної

"По тренуванню перед спринтом можу сказати, що Юлія Джима та Олена Підгрушна дуже добре готові. Побачимо, як себе покажуть. Будемо чекати також на старт Віти Семеренко - бачу по тренуваннях, що робить маленькі кроки уперед, є у неї більше впевненості у стрільбі. Під великим питанням буде [результат] Валентини Семеренко, яка практично місяць була без стартів, але у нас є очікування.

Дар'я Блашко сьогодні недобре себе почувала, по її стану будемо дивитися завтра і приймемо рішення, чи вона бігтиме".

Розклад шостого етапу Кубка світу (Обергоф, Німеччина)

  • Середа, 13 січня, 15:30. Чоловіки, спринт (10 км)
  • Четвер, 14 січня, 15:30. Жінки, спринт (7,5 км)
  • П'ятниця, 15 січня, 15:30. Чоловіки, естафета (4х7,5 км)
  • Субота, 16 січня, 15:45. Жінки, естафета (4х6 км)
  • Неділя, 17 січня, 13:30. Чоловіки, мас-старт (15 км)
  • Неділя, 17 січня, 16:00. Жінки, мас-старт (12,5 км)
Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТенісГімнастика