Підручний - 7, переможний дубль Норвегії. Результати чоловічого спринту в Обергофі

Підручний - 7, переможний дубль Норвегії. Результати чоловічого спринту в Обергофі

Підручний - 7, переможний дубль Норвегії. Результати чоловічого спринту в Обергофі EPA-EFE

Результати чоловічого спринту в Обергофі.

Перед шостим етапом Кубка світу тренер збірної України відправив на Кубок IBU Богдана Цимбала та Тараса Лесюка, відповідно стартували в спринті ті п'ять біатлоністів, які залишився в команді.

Дивіться повне відео чоловічого спринту

Артем Тищенко розпочав гонку першим серед українців, після другої стрільби виходив на 57-му місці з одним колом штрафу. Але програш 85 секунд ходом на останньому колі відкинув його на 78-е місце на фініші.

Нижче Тищенка фінішував Руслан Ткаленко - у нього три кола штрафу та 4 хвилини відставання на фініші. Результат Ткаленка - 88-е місце, найгірший серед українців. Ходом Ткаленко виграв 3.7 секунд у Тищенка.

Антон Дудченко схибив одного разу, як і Тищенко, але фінішував на 49-му місці - 2:20 відставання. Його на 2 секунди випередив Артем Прима, у якого три кола штрафу та 48-а позиція.

Найкращий результат серед українців у Дмитра Підручного - сьоме місце. Дмитро показв восьмий найкращий час на дистанції, а також був третім найшвидшим на останньому колі. Саме це дозволило йому фінішувати сьомим навіть з одним колом штрафу. На останньому колі Підручний відіграв 8 позицій!

Два перші місця зайняли норвезькі біатлоністи: Йоганнес Бьо на 12 секунд випередив на фініші Штурлу Легрейда. В обох - точна стрільбі. Також без промахів відстрілялися Арнд Пайффер та Ерік Лессер - німці фінішували на п'ятому та шостому місці.

У топ-6 також фінішували Йоганнес Дале (один промах) та Лукас Гофер (два промахи).

За результатами спринту Дмитро Підручний кваліфікувався у чоловічий мас-старт, який відбудеться в неділю. Також у мас-старт за результатами спринту потрапили Андрейс Расторгуєвс, Фелікс Ляйтнер, Домінік Віндіш та Пеппе Фемлінг.

Чоловічий спринт. Обергоф. Результати

 1. Йоганнес Бьо (Норвегія, 0+0) 24:43.6
 2. Штурла Легрейд (Норвегія, 0+0) +12.4
 3. Арнд Пайффер (Німеччина, 0+0) +27.9
 4. Ерік Лессер (Німеччина, 0+0) +30.6
 5. Йоганнес Дале (Норвегія, 0+1) 38.3
 6. Лукас Гофер (Італія, 0+2) +40.7
 7. Дмитро Підручний (0+1) +45.5

...

 • 48. Артем Прима (1+2) +2:18.3
 • 49. Антон Дудченко (0+1) +2:20.4
 • 78. Артем Тищенко (1+0) +3:17.8
 • 88. Руслан Ткаленко (1+2) +4:01.0

Що далі

 • Наступними стартуватимуть жінки у спринті на 7,5 км. Гонка відбудеться в четвер, 14-го січня о 15:30.

Усі гонки шостого етапу Кубка світу транслюватиме телеканал UA: Перший, а також дивитися біатлон можна на сайті Суспільне Спорт.

Особливість показу біатлону на сайті Суспільне Спорт - трансляції без реклами та в HD-якості.

Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТенісГімнастика