"Ще не може повністю виконувати роботу". Санітра - про відновлення Сергія Семенова

"Ще не може повністю виконувати роботу". Санітра - про відновлення Сергія Семенова

"Ще не може повністю виконувати роботу". Санітра - про відновлення Сергія Семенова AP Images

Як триває реабілітація біатлоніста після проблем зі здоров'ям.

Головний тренер збірної України з біатлону Юрай Санітра розповів про процес відновлення Сергія Семенова та сказав, чи виступатиме він у цьому сезоні. Про це тренер розповів у інтерв'ю XSport.ua.

За словами Санітри, про повернення Семенова говорити ще зарано. Для початку - український біатлоніст повинен стартувати на якомусь з етапів Кубка IBU.

"Це негативний момент, на який ми не розраховували. Ніхто не думав, що ми втратимо Семенова ще перед стартом сезону. На даний момент ситуація не найкраща, тому що він ще не може повністю виконувати тренувальну роботу. Будемо чекати, коли він буде готовий виїхати на якийсь етап Кубка IBU, але зараз про це говорити рано", - заявив Юрай Санітра.

Тренер збірної України додав, що проблеми зі здоров'ям у Семенова не дають йому змоги тренуватися на 100%.

"Все залежить від того, коли він буде здоровий, тому що проблеми з ребрами поки що не дозволяють йому повністю виконувати фізичні навантаження", - резюмував тренер.

Як розвивалася ситуація з Семеновим

Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТенісГімнастика