"Надзвичайний сад". Влада Парижа планує масштабну модернізацію Єлисейських полів

"Надзвичайний сад". Влада Парижа планує масштабну модернізацію Єлисейських полів

"Надзвичайний сад". Влада Парижа планує масштабну модернізацію Єлисейських полів AP

Влада Парижа планує здійснити модернізацію головного проспекту міста – Єлисейських полів – та перетворити його у "надзвичайний сад". На це планується виділити 250 мільйонів євро.

Про це повідомила мер Парижа Анн Ідальго, передає The Guardian.

Вона заявила, що запланована модернізація дозволить перетворити центральну частину французької столиці у "надзвичайний сад" протяжністю 1,9 кілометрів. Однак, за словами Ідальго, ці плани вдасться втілити в життя не раніше, ніж коли у Парижі відбудуться Олімпійські ігри-2024. Комітет Єлисейських полів з 2018 року провів кампанію за основний редизайн головного проспекту та його околиць.

"Легендарний проспект втратив свою пишність за останні 30 років. Парижани поступово відмовлялися від нього, і він зазнав кілька послідовних криз: жовті жилети, страйки, медична та економічна кризи", — йдеться у заяві комітету.

Зокрема, планом модернізації передбачено зменшення наполовину проїжджої частини, перетворення доріг на пішохідні та зелені зони. Також планується створити тунелі з дерев для покращення якості повітря.

Що відомо

  • У вересні 2016 року мерія Парижа оголосила про початок реалізації масштабного плану оновлення Єлисейських полів до 2025 року.

Читайте також

Як рейвери намагаються врятувати шедевр неоготики у Лисичанську

У Флоренції встановлять пам'ятник Тарасу Шевченку

Майбутнє простору біля Монументу Слави. У Львові створять робочу групу

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше