Україна - 14. Результати одиночної змішаної естафети AP

Перемогу здобула Франція.

В одиночній змішаній естафеті Україну представляли Віта Семеренко та Антон Дудченко. З восьми вогневих рубежів українці пройшли чисто тільки один - на першій стрільбі Віта закрила п'ять з п'яти. Відповідно, на другу стрільбу Україна прийшла однією з лідерів.

Дивіться повне відео одиночної змішаної естафети

Однак на другій стрільбі усі шанси України зникли - Віта Семеренко заробила коло штрафу, відкинула Україну на 13 місце.

За цю позицію Україна і трималася усі наступні етапи у одиночній змішаній естафеті. Зрештою, Дудченко та Віта Семеренко використали 10 додаткових патронів - Україна фінішувала на 14 місці. Відставання від переможця 2 хвилини 55 секунд.

Боротьбу за перемогу три четвертих гонки вели збірні Франції та Норвегії. Однак на шостій стрільбі Тірілл Екгофф відправила Норвегію на три кола штрафу - після цього французи спокійно на останньому етапі довели справу до перемоги.

Жулья Сімон та Емільєн Жаклен виграли для Франції "золото" - вони показали найкращу стрільбу в гонці, всього 3 додаткових патрони.

Другими фінішували шведи - Ганна Еберг та Себастьян Самуельссон скористалися проблемами норвежців на стрільбі та виграли "срібло". Норвегія, попри три кола штрафу, все одно змогла здобути "бронзу" - Тірілл Екгофф та Йоганнес Бьо були найкращими на лижні.

У топ-6 також фінішували Німеччина, Білорусь та Канада.