Україна - десята в першій змішаній естафеті біатлонного сезону

Україна - десята в першій змішаній естафеті біатлонного сезону

Україна - десята в першій змішаній естафеті біатлонного сезону AP

Росія на фінішному колі вирвала золото у боротьбі з Норвегією та Францією.

Збірна України поставила на першу змішану естафету сезону склад найближчий до оптимального: Дар'я Блашко, Юлія Джима, Артем Прима та Дмитро Підручний. Майже така четвірка привезла Україну на п'яте місце на чемпіонаті світу: замість Блашко бігла Анастасія Меркушина.

Дивіться повне відео змішаної естафети

Однак у цій гонці Україна не претендувала на боротьбу за призові місця. Усе через слабку швидкість українських біатлоністів. Дар'я Блашко передала естафету 12-ю з одним додатковим патроном (за швидкістю - 14). Юлія Джима теж з одним додатковим підняла Україну на 11-е місце (за швидкістю - 11).

Артем Прима заробив коло штрафу на стрільбі стоячи, через що відкинув Україну на 14-е місце після свого етапу. Дуже якісний етап видав Дмитро Підручний - за швидкістю він програв тільки Штурлі Легрейду та Едуарду Латипову.

На останньому колі Підручний відіграв більше 20 секунд, які програв десятому місцю - і підняв Україну у топ-10. На етапі у Підручного - четвертий час.

Після двох жіночих етапів визначилася четвірка лідерів, які відірвалися від усіх інших: Росія, Франція, Німеччина та Норвегія. На останню стрільбу гонки ці команди приїхали в інтервалі 10 секунд.

На виході на фінішне коло лідером пішов Кантен Фійон Майє (Франція), за ним з відставанням у 8 секунд йшли Штурла Легрейд (Норвегія) та Едуард Латипов (Росія). На останніх кілометрах Латипов та Легрейд наздогнали Фійона Майє, а тоді залишили його позаду.

А на фінішній прямій Латипов виграв у Легрейда "золото". Росія - перша, Норвегія - друга, Франція - третя.

Німеччина опустилася на п'яте місце, оскільки на останній стрільбі Арнд Пайффер заробив коло штрафу. Білорусь - четверта, Швейцарія - шоста.

Змішана естафета. Результати

  1. Росія (0+7) 1:08:21.7
  2. Норвегія (0+7) +0.7
  3. Франція (0+6) +12.1
  4. Білорусь (1+5) +50.3
  5. Німеччина (1+7) +1:06.0
  6. Швейцарія (0+7) +1:29.4

...

  • 10. Україна (1+8) +2:15.9
Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс