Марта Костюк віддала два гейми суперниці та вийшла в чвертьфінал Абу-Дабі

Марта Костюк віддала два гейми суперниці та вийшла в чвертьфінал Абу-Дабі Jimmie48 Photography

18-річна українка дебютує у топ-90 світового рейтингу.

На старті турніру WTA 500 в Абу-Дабі українка Марта Костюк почергово обіграла чешку Люсію Градецьку та представницю Китайського Тайбею Шувай Се. По оригінальній сітці у матчі 1/8 фіналу вона мала б зустрічатися з американкою Дженніфер Брейді, однак ту в першому раунді вибила словенка Тамара Зіданшек.

Саме словенка зрештою й стала суперницею Марти Костюк в матчі 1/8 фіналу. Це була перша очна гра двох тенісисток.

Для перемоги у матчі Марті вистачило 54 хвилини - кожен з сетів вона виграла за 27 хвилин. 18-річна українка буквально не помітила свою суперницю в матчі. Обидва сети Костюк виграла з рахунком 6:1.

Марта не дозволила Зіданшек заробити навіть один брейкпоїнт, а сама реалізувала п'ять брейків на подачах словенки. У кожному з сетів Тамара Зіданшек успішно захищала тільки одну свою подачу.

Перемога у цьому матчі та вихід у чвертьфінал Абу-Дабі дозволить Марті Костюк оновити особистий рекорд у світовому рейтингу. Українка точно підійметься на 89-е місце - це буде дебют Костюк у топ-90 світового рейтингу. Зараз вона перебуває на 99-му місці.

WTA. Абу-Дабі. Третій раунд (1/8 фіналу)

Марта Костюк (Україна) - Тамара Зіданшек (Словенія) 2:0 (6:1, 6:1)

• У чвертьфіналі Марта зіграє проти іспанки Сари Соррібес-Тормо.
  • Вихід у чвертьфінал турніру WTA 500 - найбільше досягнення у дорослій кар'єрі Марти. Тільки одного разу вона виходила в чвертьфінал турніру WTA (International в Страсбургу в 2019 році).
  • На турнірі в Абу-Дабі продовжує змагатися Еліна Світоліна - свій матч 1/8 фіналу вона проведе пізніше в неділю, 10 січня.
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start