Марта Костюк здобула перемогу в дебютному матчі у 2021 році

. Philippe Montigny / FFT

Українка пройшла в другий раунд турніру WTA 500 в Абу-Дабі.

Марта Костюк потрапила одразу в основну сітку турніру в Абу-Дабі, тож грати у кваліфікації 99 ракетці світу не довелося. Відтак, матч першого раунду був дебютним для неї у новому році та сезоні.

Суперницею Марти стала переможниця кваліфікації, 35-річна чешка Люсія Градецька (495 ракетка світу, а екс-46 ракетка світу).

Українка Костюк перемогла у цьому матчі в двох сетах. У першій партії з рахунком 6:2, у другій - 6:4. Марта зробила п'ять брейків та двічі програла свою подачу. Усього матч тривав 80 хвилин.

Ключовий момент гри - потужний теніс Марти Костюк на другій подачі суперниці. Градець виграла тільки 5 з 19 розіграшів на своїй другій подачі, інші 14 очок дісталися Марті Костюк.

WTA 500. Абу-Дабі. Перший раунд

Марта Костюк (Україна) - Люсія Градецька (Чехія) 2:0 (6:2, 6:4)

• У другому раунді турніру Марта Костюк зіграє проти 35-річної Шувей Се (67 ракетка світу). У першому матчі Се перемогла Маркету Вондрушову в трьох сетах (3:6, 6:3, 7:6).
  • У разі перемоги над Шувей Се - Марта Костюк встановить особистий рекорд у світовому рейтингу.
  • На турнірі в Абу-Дабі змагаються ще дві українки. Катерина Бондаренко та Еліна Світоліна теж перемогли у першому раунді.