Склад збірної України на змішані естафети в Обергофі: хто бігтиме

Склад збірної України на змішані естафети в Обергофі: хто бігтиме

Ексклюзивно
Склад збірної України на змішані естафети в Обергофі: хто бігтиме Дмитро Євенко

Ексклюзивна інформація Суспільне Спорт.

Тренерський штаб збірної України з біатлону визначився зі складом на обидві змішані естафети, які відбудуться на п'ятому етапі Кубка світу в Обергофі. Ексклюзивно для Суспільне Спорт цю інформацію надав головний тренер Юрай Санітра.

У складах на естафети є Дар'я Блашко та Дмитро Підручний, які пропускали гонки переслідування. А у заявці на одиночний мікст - біатлоністи, які не стартували ще в Обергофі.

Склади збірної України на змішані естафети

  • "Класична" змішана: Дар'я Блашко - Юлія Джима - Артем Прима - Дмитро Підручний
  • Одиночна змішана: Віта Семеренко - Антон Дудченко

Для Антона Дудченка - це буде дебют в одиночних змішаних естафетах. Віта Семеренко у кар'єрі на етапах Кубка світу одного разу бігла цей тип гонки: в Естерсунді в сезоні 2017/18, тоді з Дмитром Підручним фінішувала шостою.

Також Віта Семеренко під час різдвяно-новорічної паузи змагалася на "Різдвяній гонці", формат якої нагадує одиночну змішану естафету.

Для Дар'ї Блашко участь в змішаній естафеті буде другою у кар'єрі. Її дебют відбувся в Естерсунді на старті сезоні 2019/20. Тоді Україна стартувала у складі: Блашко - Віта Семеренко - Прима - Лесюк.

Без участі в естафетах усі інші українські біатлоністи. Відповідно, Валентина Семеренко та Богдан Цимбал не стартували на п'ятому етапі Кубка світу в жодній гонці.

Розклад змішаних естафет на п'ятому етапі Кубка світу (Обергоф)

Пряма трансляція змішаної естафети - тільки на Суспільне Спорт.

  • Неділя, 10 січня, 12:30. Змішана естафета
  • Неділя, 10 січня, 15:40. Одиночна змішана естафета

Дивитися біатлон в Україні можна на сайті Суспільне Спорт та телеканалі UA: Перший.

Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс