Норвезький подіум, Прима - найкращий з українців. Результати чоловічого спринту в Обергофі AP Images

Тільки два українці відібралися в гонку переслідування.

Домінування Норвегії у чоловічому біатлоні продовжується і в 2021 році. Знову у чоловічому спринті увесь подіум зайняли представники саме цієї скандинавської країни. Другу перемогу в сезоні відсвяткував Йоганнес Бьо, який з одним промахом випередив Тарьєй Бьо та Штурлу Легрейда (обидва відстрілялися чисто).

ПОВНЕ ВІДЕО ЧОЛОВІЧОГО СПРИНТУ

На фініші Йоганнес виграв у свого брата 11 секунд, у Штурли - 22. У топ-5 фінішував ще один норвежець: Йоганнес Дале, який посів п'яте місце.

Зрештою, квіткова церемонія спринту в Обергофі була фактично ідентичною до квіткової церемонії попереднього спринту в Гохфільцені. Чотири норвежці, швед та один представник не зі Скандинавії. Якщо тоді у топ-6 потрапив Дмитро Підручний, то тепер "не скандинавом" став Лукас Гофер - італієць четвертий. А найкращий зі шведів - Мартін Понсіулома.

Дмитро Підручний у цьому спринті не зміг зачепитися за залікоу зону. Капітан збірної України став найкращим з команди по швидкості - 1 хвилина 13 секунд відставання від результату Йоганнес Бьо. Однак на першій стрільбі Підручний заробив чотири кола штрафу, через які він фінішував аж у шостому десятку - 53 місце на фініші. Навіть попри такий результат, це другий показник в українській команді.

Найкращий результат серед українців у гонці в Артема Прими - 30 місце. У його пасиві одне коло штрафу та 1 хвилин 48 секунд відставання.

Руслан Ткаленко, Артем Тищенко та Тарас Лесюк опинилися поза гонкою переслідування. Усі вони зробили по одному промаху на лежці, вийшли на друге коло поза проміжним топ-60. Але на другій стрільбі результати українців розійшлися: Тищенко закрив усі мішені, у Ткаленка - ще один промах, у Лесюка - ще два.

Попри чисту другу стрільбу Тищенко на останньому колі програв більше 20 секунд Ткаленку та випередив його лише на 3 секунди на фініші. Тищенко зрештою фінішував 69, Ткаленко - 73, Лесюк - 85.