Норвезький подіум, Прима - найкращий з українців. Результати чоловічого спринту в Обергофі

Норвезький подіум, Прима - найкращий з українців. Результати чоловічого спринту в Обергофі

Норвезький подіум, Прима - найкращий з українців. Результати чоловічого спринту в Обергофі AP Images

Тільки два українці відібралися в гонку переслідування.

Домінування Норвегії у чоловічому біатлоні продовжується і в 2021 році. Знову у чоловічому спринті увесь подіум зайняли представники саме цієї скандинавської країни. Другу перемогу в сезоні відсвяткував Йоганнес Бьо, який з одним промахом випередив Тарьєй Бьо та Штурлу Легрейда (обидва відстрілялися чисто).

ПОВНЕ ВІДЕО ЧОЛОВІЧОГО СПРИНТУ

На фініші Йоганнес виграв у свого брата 11 секунд, у Штурли - 22. У топ-5 фінішував ще один норвежець: Йоганнес Дале, який посів п'яте місце.

Зрештою, квіткова церемонія спринту в Обергофі була фактично ідентичною до квіткової церемонії попереднього спринту в Гохфільцені. Чотири норвежці, швед та один представник не зі Скандинавії. Якщо тоді у топ-6 потрапив Дмитро Підручний, то тепер "не скандинавом" став Лукас Гофер - італієць четвертий. А найкращий зі шведів - Мартін Понсіулома.

Дмитро Підручний у цьому спринті не зміг зачепитися за залікоу зону. Капітан збірної України став найкращим з команди по швидкості - 1 хвилина 13 секунд відставання від результату Йоганнес Бьо. Однак на першій стрільбі Підручний заробив чотири кола штрафу, через які він фінішував аж у шостому десятку - 53 місце на фініші. Навіть попри такий результат, це другий показник в українській команді.

Читайте також: Юлія Джима - десята у спринті, перемога Екгофф. Результати жіночого спринту в Обергофі

Найкращий результат серед українців у гонці в Артема Прими - 30 місце. У його пасиві одне коло штрафу та 1 хвилин 48 секунд відставання.

Руслан Ткаленко, Артем Тищенко та Тарас Лесюк опинилися поза гонкою переслідування. Усі вони зробили по одному промаху на лежці, вийшли на друге коло поза проміжним топ-60. Але на другій стрільбі результати українців розійшлися: Тищенко закрив усі мішені, у Ткаленка - ще один промах, у Лесюка - ще два.

Попри чисту другу стрільбу Тищенко на останньому колі програв більше 20 секунд Ткаленку та випередив його лише на 3 секунди на фініші. Тищенко зрештою фінішував 69, Ткаленко - 73, Лесюк - 85.

Чоловічий спринт. Обергоф. Результати

 1. Йоганнес Бьо (Норвегія, 0+1) 25:12.0
 2. Тарьєй Бьо (Норвегія, 0+0) +10.8
 3. Штурла Легрейд (0+0) +21.6
 4. Лукас Гофер (Італія, 0+1) +32.4
 5. Йоганнес Дале (Норвегія, 1+0) +35.6
 6. Мартін Понсіулома (Швеція, 0+2) +52.0

...

 • 30. Артем Прима (1+0) +1:47.6
 • 53. Дмитро Підручний (4+0) +2:24.0
 • 69. Артем Тищенко (1+0) +3:04.3
 • 73. Руслан Ткаленко (1+1) +3:07.3
 • 86. Тарас Лесюк (1+2) +3:47.3
Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс