Юлія Джима - десята у спринті, перемога Екгофф. Результати жіночого спринту в Обергофі AP Images

Четверта перемога в сезоні Тірілл Екгофф.

Жіночий спринт в Обергофі - перший біатлонний старт у 2021 році. Тренерський штаб збірної України поставив на цю гонку такий склад: Катерина Бех, Дар'я Блашко, Олена Підгрушна, Юлія Джима, Анастасія Меркушина.

Умови для гонки в Обергофі не назвати легкими. Попри штиль на стрільбищі, траса була всипана свіжим снігом, що створювало складнощі для спортсменок.

ПОВНЕ ВІДЕО ЖІНОЧОГО СПРИНТУ

Найкращий результат серед українок у гонці продемонструвала Юлія Джима. Вона фінішувала на 10 місці - другий фініш для Джими у топ-10 у цьому сезоні.

Юлія з нулем пройшла першу стрільбу, заробила одне коло штрафу на стрільбі стоячи, але завдяки хорошому останньому колу змогла зачепитися за місце у топ-10. На останньому колі Юлія програла 10 секунд показнику лідера та змогла відіграти 3 місця - з 13 на 10.

У заліковій зоні фінішувала також Дар'я Блашко - з двома нулями вона закінчила гонку 33. На дистанції Блашко програла 1:50 найшвидшій біатлоністці.

У гонку переслідування відібралася також Олена Підгрушна - три кола штрафу та 53 місце (на останньому колі відіграла 15 місць!). У Катерини Бех - два кола штрафу та 62 місце, їй не вистачило 4 секунди, щоб потрапити у топ-60.

Анастасія Меркушина з чотирма колами штрафу фінішувала на 92 місці. У неї більше чотирьох хвилин відставання від часу лідера.

Перемогу в першій гонці у 2021 році здобула Тірілл Екгофф. Норвежка закрила усі мішені, була однією з найкращих на дистанції і зрештою виграла 30 секунд у найближчої конкурентки. Друге місце у Ганни Еберг - у шведки теж нушь.

Третя - Ліза Тереза Хаузер з Австрії, одне коло штрафу і 40 секунд відставання. Для Лізи Терези Хаузер - це перший подіум у кар'єрі. Також у топ-6 потрапили Жулья Сімон, Марте Олсбю Ройзеланд та Євгєнія Павлова.

Найшвидшою на дистанції в гонці була білоруска Єлєна Кручінкіна, вона з двома колами штрафу фінішувала на восьмому місці. Найкраща з українок на дистанції - Юлія Джима, 45 секунд відставання від Кручінкіної.