"Спершу зламаю Ломаченка, а тоді нокаутую в пізніх раундах". Джервонта Девіс - про Василя Ломаченка

"Спершу зламаю Ломаченка, а тоді нокаутую в пізніх раундах". Джервонта Девіс - про Василя Ломаченка

"Спершу зламаю Ломаченка, а тоді нокаутую в пізніх раундах". Джервонта Девіс - про Василя Ломаченка https://www.boxingscene.com/

Американський боксер висловився про українця.

Американський боксер Джервонта Девіс (24-0, 23 КО) усе ближчий до бою проти Раяна Гарсії (21-0, 18 КО). Обидва проспекти все ще не програвали у професійному рингу та, ймовірно, зустрінуться уже в 2021 році.

Напередодні вони вперше поговорили по телефону. Джервонта Девіс розповів про що йшла мова, а також згадав в інтерв'ю українця Василя Ломаченка. Про це він повідомив в інтерв'ю з YouTube-каналу ESNEWS.

"Раян говорить, що ми поб'ємося у вересні? Ні, думаю, все станеться набагато раніше, десь в травні. Але, поки що, точно не знаю. Якщо чесно, це не важливо. Ми з ним різні. Це як Флойд Мейвезер проти Оскара Де Ла Хойя. Це дуже велика подія", - заявив Девіс.

Американець розповів, що готовий битися не лише з Райаном Гарсією, а й з українцем Ломаченком.

"Я готовий битися не тільки з Гарсією, але і з Василем Ломаченко або Девіном Хейні. Так, ми в різних компаніях. Але якщо буде зацікавленість уболівальників, то я хотів би, щоб ці бої відбулися".

Окрім цього, Девіс передбачив розвиток бою з Ломаченком та зробив гучну заяву.

"Прогноз на бій з Ломаченком? Думаю, я його спершу зламаю, а потім нокаутую в пізніх раундах", - заявив боксер.

Американець розповів, що після розмови з Гарсією, йому здалося, що він розмовляє зі своїм фанатом.

"Ми поговорили з Райаном по телефону. Раніше ніколи не спілкувалися. Так, він і мені заявив, що нокаутує мене в друому раунді. Було таке відчуття, немов я розмовляю зі своїм фаном. Він точно фанатіє від мене! Це все гра, це все його хайп".

Читайте також: Гарсія нокаутував Кемпбелла в сьомому раунді, хоча сам був в нокдауні у чемпіонському бою

Що відомо

  • Джервонта Девіс - непереможений американський боксер-професіонал, який виступає в напівлегкій, у другій напівлегкій і в легкій вагових категоріях. Чемпіон світу за версією WBA в легкій вазі, і чемпіон світу за версіями WBA Super і IBF у другій напівлегкій вазі.
  • Райан Гарсія - тимчасовий тимчасовий чемпіон світу за версією WBC у легкій вазі.
Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartБіатлонТеніс