Гарсія нокаутував Кемпбелла в сьомому раунді, хоча сам був в нокдауні у чемпіонському бою

Гарсія нокаутував Кемпбелла в сьомому раунді, хоча сам був в нокдауні у чемпіонському бою

Гарсія нокаутував Кемпбелла в сьомому раунді, хоча сам був в нокдауні у чемпіонському бою DAZN Boxing

Раян Гарсія залишився непереможним.

Бій Раян Гарсія - Люк Кемпбелл найбільша вивіска на початку 2021 року. Поєдинок, який через коронавірус був перенесений з грудня на січень, був першим справжнім екзаменом для 22-річного непереможного американця Гарсії. А також - чи не останнім шансом для 33-річного британця Кемпбелла.

На кону в цьому бою стояв пояс тимчасового чемпіона світу WBC у легкій вазі. "Регулярним" чемпіоном у цій ваговій категорії є Девід Гейні, також є "франшизний" чемпіон - Теофімо Лопес.

Свої два попередні бої Раян Гарсія завершував нокаутом в першому раунді, але з Кемпбеллом ця серія обірвалася. Британець, очевидно, нічого особливого не дав зробити супернику в першій 3-хвилинці.

А у другому раунді на канвасі опинився сам Гарсія - Люк пробив комбінацію двійку (правою в корпус, лівою в обличчя) і відправив суперника в нокдаун. Раян Гарсія піднявся.

Відео нокдауну Гарсії від Кемпбелла

З третього раунду 22-річний Гарсія пішов у відверту атаку: він затискав Кемпбелла в кутах, постійно пресингував і викидав cиловий удар за ударом. У кінцівці п'ятого раунду Люка Кемпбелла врятував гонг і канати, якби не вони, британець міг би опинитися в нокдауні.

Гарсія - Кемпбелл атака в кінцівці п'ятого раунду: відео

А в сьомому раунді - бій завершився. Раян Гарсія брутальним ударом по корпусу відправив суперника в нокдаун, з якого той піднятися не зміг. Суддя зупинив бій - перемога Раяна Гарсії технічним нокаутом у сьомому раунді.

Відео нокауту бою Гарсія - Кемпбелл

Після бою Люк Кемпбелл сказав, що Раян Гарсія - найсильніший панчер, з яким він тільки бився. Британець втретє програв у чемпіонському бою, вчетверте в кар'єрі та вперше достроково.

Раян Гарсія залишився непереможним і став тимчасовим чемпіоном світу WBC у легкій вазі. Він кинув виклик Джервонті Девісу та Девіду Гейні - 22-річний Гарсія прагне битися з кимось з них.

Бокс. Бій за звання тимчасового чемпіона світу WBC у легкій вазі

Раян Гарсія (21-0, 18 КО) переміг нокаутом у 7 раунді Люка Кемпбелла (20-4, 16 КО)

Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс