"Припустився помилки". Мер Мілана визнав, що неправильно відреагував на початок пандемії

"Припустився помилки". Мер Мілана визнав, що неправильно відреагував на початок пандемії

"Припустився помилки". Мер Мілана визнав, що неправильно відреагував на початок пандемії
. AP

Мер Мілана Джузеппе Сала визнав, що припустився помилок на початку пандемії COVID-19 наприкінці лютого 2020 року, розмістивши на своїй Facebook-сторінці відеоролик зі слоганом "Мілан не зупиняється".

Як повідомляє The Guardian, відео містило кадри із людьми, які гуляють у парках, обіймаються, обідають у ресторанах та перебувають на вокзалах. На той момент у Мілані ще не був введений локдаун, проте протягом короткого проміжку часу туристи залишили місто, а місцеві мешканці перейшли на дистанційну роботу, зазначає видання.

Попри те, що Сала був не єдиний серед політиків, хто скептично поставився до спалаху захворювання, станом на 8 березня, коли регіон Ломбардія вже був заблокований, він закликав італійців залишатися вдома. За словами мера, йому довелося вчитися на власному досвіді.

"На початку пандемії, і навіть почасти зараз, науковий світ був справді розділений. У лютому в Мілані два експерти в галузі охорони здоров’я висловлювали різні думки. Один сказав, що коронавірус лише трохи гірший за грип, а інший – що це справді серйозно", – зазначив Сала в інтерв’ю виданню.

Політик підкреслив, що, як і інші, припустився помилки, та наголосив, що більше її не повторюватиме. Також він сказав, що пандемія ще раз підтвердила щедрість мешканців Мілана, які долучалися до волонтерських програм та збору коштів.

Мілан із населенням в 1,4 мільйона людей є одним з найбільших економічних центрів Італії. Відтак відновлення країни після пандемії багато в чому залежить від цього регіону.

Що відомо

  • У лютому 2020 року Італія ввела надзвичайні заходи через поширення COVID-19.
  • У жовтні 2020 року уряд Італії посилив карантинні обмеження на тлі щоденного зростання кількості хворих на коронавірусну інфекцію.
  • Італія оголосила загальнонаціональний карантин на новорічні свята.
  • В Італії зафіксували зараження новим штамом коронавірусу.
  • Влада Італії відклала відкриття гірськолижних курортів до 18 січня на прохання регіонів.

На початок