Тисяча людей поскаржилися на рекламу Ryanair, пов'язану з вакцинацією від COVID-19

Тисяча людей поскаржилися на рекламу Ryanair, пов'язану з вакцинацією від COVID-19

Тисяча людей поскаржилися на рекламу Ryanair, пов'язану з вакцинацією від COVID-19
фото аеропорту Прага

Агентство зі стандартів реклами Великобританії (ASA) розпочало офіційне розслідування проти найбільшого європейського лоукостера Ryanair через рекламну кампанію авіаперевізника. На неї поскаржилося понад 1600 людей.

Як пише СNN, у рекламі на сайті авіакомпанії є зображення шприца і флакона з написом "вакцина", а також слогани "літо кличе", "вакцинація наближається", а також рекламні акції для бюджетних рейсів.

реклама
Ryaniar

Представник ASA сказав в заяві, що скарги людей пов'язані з тим, що, на їхню думку, реклама "вводить в оману, що вакцина буде успішно впроваджена серед населення до весни/літа і що на той час обмеження на поїздки не діятимуть". Деякі люди також визнали рекламу "образливою і безвідповідальною".

Агентство ASA початок офіційне розслідування діяльності авіакомпанії і опублікує результати "в належний час", додав представник.

Читайте також: Які авіакомпанії є найбезпечнішими. Оприлюднено світовий рейтинг

Перші вакцинації проти СOVID-19 вже проводяться в деяких країнах, включно з Великобританією та США, але, ймовірно, більшості населення доведеться чекати кілька місяців, перш ніж робити щеплення. Для громадян інших країн очікування може бути ще довшим.

Авіаційна галузь постраждала від пандемії коронавірусу: авіакомпанії щосили намагаються спонукати клієнтів подорожувати через юридичних обмежень на поїздки та небажання людей літати.

Що відомо

  • За оптимістичним сценарієм авіаційний трафік відновиться лише за п’ять років. Утім, відновлення пасажирських авіаперевезень залежатиме від швидкості початку застосування вакцини проти COVID-19.
  • Впродовж 2020 року у світі зросла кількість загиблих в авіакатастрофах, хоча кількість авіарейсів та кількість аварій літаків через пандемію коронавірусу значно зменшилася.
На початок