Церемонію нагородження Grammy перенесли через COVID-19

Церемонію нагородження Grammy перенесли через COVID-19

Церемонію нагородження Grammy перенесли через COVID-19 АР

Церемонію вручення музичної премії Grammy перенесли на кілька місяців через пандемію COVID-19.

Про це повідомляє CNN.

Організатори вручення премії повідомили, що через складну ситуацію з COVID-19 у Лос-Анджелесі замість запланованого 31 січня, церемонія вручення нагороди відбудеться 14 березня.

"Погіршення ситуації з COVID-19 у Лос-Анджелесі, коли лікарняні служби переповнені, а реанімаційні заклади працюють на межі потужності, а також нові вказівки державних та місцевих органів влади підштовхнули нас до висновку, що відкласти шоу буде правильним. Ніщо не має більш важливого значення, ніж здоров’я та безпека людей у нашому музичному співтоваристві," – йдеться в заяві оргкомітету премії.

Церемонію нагородження Grammy у 2021 буде вести ведучий The Daily Show Тревор Ноа. Вона відбудеться у концертній залі Staples Center в Лос-Анжелесі.

Музична нагорода американської Академії звукозапису Grammy Awards вручається щорічно з 1958 року. Церемонія Grammy вважається відкриттям щорічного сезону вручення голівудських нагород. Найпрестижнішими вважаються нагороди у номінаціях "великої четвірки" (The Big Four): "Запис року"; "Альбом року"; "Пісня року"; "Найкращий новий артист або музичний колектив".

Що відомо

  • Американська співачка Біллі Айліш стала головною тріумфаторкою премії Grammy у 2020-му. Вона отримала статуетки в усіх головних номінаціях.
  • На 62-й церемонії нагородження премії Grammy перемогу в категорії "Найкраща збірка класичної музики" здобула українка Надія Шпаченко.
  • Американська академія звукозапису, яка є організатором музичної премії "Греммі", оголосила лауреатів особливої відзнаки The Lifetime Achievement Award ("Музичні досягнення всього життя").

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше