Пробне ЗНО для учасників Кіровоградської області коштуватиме 225 гривень

Пробне ЗНО для учасників Кіровоградської області коштуватиме 225 гривень

Пробне ЗНО для учасників Кіровоградської області коштуватиме 225 гривень test-center

Відсьогодні( 5 січня – ред.) розпочалась реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Це тести, які складають, наприклад, для вступу в університети, інститут, академію…. Цьогоріч учасники можуть скласти один предмет на вибір. Всі інші – безкоштовно пройти онлайн – розповіла завідувачка лабораторії зовнішнього незалежного оцінювання в області Ліна Бутенко. Участь коштуватиме 225 гривень.

У 2020 році участь у пробному тестуванні для учасників Кіровоградської області коштувало 138 гривень. Цьогоріч – 225. Подорожчання пов’язане з підвищенням зарплати та зменшенням очікуваної кількості учасників тестувань, каже Ліна Бутенко. “Пробне тестування – це не обов’язкова процедура. І тому кожен регіональний центр обраховує її і учасники можуть взяти участь за власні кошти. Сюди входить зарплата залученого персоналу, виготовлення та друк тестових матеріалів”.

Одинадцятикласниця Ліна Климчук реєструється на пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Має пройти шість етапів.

Каже, торік складала пробне тестування. “Минулого року ЗНО було онлайн, тоді ми могли реєструватися на декілька ЗНО пробних, але цьогоріч нам сказали, що тільки на одне можна. Багато відмовляються через те, що комусь не повернули гроші за пробне ЗНО. Мені повернули”.

Говорить, реєструється на пробне ЗНО для того, щоб перевірити свої знання.

Класна керівниця дівчини Олена Гетман вважає, через те, що минулого року пробне тестування було онлайн, цьоріч учнів реєструється менше. “Минулого року пів класу зареєструвалися, тому що вони були в 10 класі і їм було потрібно зрозуміти саму процедуру проведення ЗНО. Особливо вони реєструвалися на англійську, тому що там аудіювання і їм було просто необхідно знати, як це проходить: чи чути, чи не чути, як завдання побудовані”.

Каже: цього року з класу зареєструвалися 9 людей .

Ліна Бутенко розповіла про цьогорічні нововведення. “Буде мережа пунктів тестування, в Кіровоградській області ми маємо 9 територій, де будуть відбуватися пробні тестування. Вже визначені ці території, далі за кількістю зареєстрованих учасників будуть визначені пункти тестування. Тестування буде з одного предмету, але зареєстровані, матимуть змогу скористатися онлайн сервісом українського центру, завантажити зошити з інших предметів, поставити відповіді і онлайн-центр 16 квітня надасть результати за шкалою від 100 до 200 балів”.

Реєстрація на пробне тестування триватиме до 19 січня.

Відбудеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання 10 квітня.

Читайте також

  • ”Безкоштовність навчання — найкраща мотивація”,– засновник кропивницької школи програмування
  • Останній дзвоник онлайн, ЗНО в умовах карантину, дистанційне навчання. Першокурсниця – про 2020-й

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди