Кріштіану Роналду обігнав Пеле за кількістю забитих голів у кар'єрі

Кріштіану Роналду обігнав Пеле за кількістю забитих голів у кар'єрі АР

Скільки забив португалець.

Форвард туринського "Ювентуса" Кріштіану Роналду обійшов легендарного бразильського нападника Пеле за кількістю голів. Про це повідомив портал Goal.

Що сталося

У матчі 15-го туру італійської Серії А "Ювентус" розгромив "Удінезе" з рахунком 4:1. Дублем у цій зустрічі відзначився нападник Кріштіану Роналду.

Ці голи стали для португальця 757 і 758 в офіційних матчах.

Спочатку Роналду відзначився на 31-й хвилині після проходу до воріт суперника та удару в правий кут воріт. Другий гол португалець забив на 70-й хвилині: Родріго Бентанкур віддав гольову передачу на Кріштіану, який пробив у нижній кут воріт.

"Ювентус" - "Удінезе": відео-огляд матчу

Як повідомляє портал Goal, португалець таким чином забив 758 м'ячів за всю кар'єру. На це йому знадобилося 1 032 офіційних гри.

Форвард обійшов за цим показником Пеле. Пеле в 812 офіційних зустрічах забив 757 голів. Абсолютний рекорд за кількістю голів у офіційних матчах належить чеському нападнику Йозефу Біцану (805).

• Раніше Роналду забив 750-й гол у кар'єрі. Це сталося в матчі проти київського "Динамо" в рамках Ліги чемпіонів.
  • Свій 700-й гол у кар'єрі Роналду забив у ворота збірної України в матчі Ліги націй 14-го жовтня 2019-го року.
  • 450 голів він забив у футболці іспанського "Реала", 118 - за англійський "Манчестер Юнайтед", 102 - за збірну Португалії, 83 - за "Ювентус", 5 - за португальський "Спортинг".
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс