Мессі оформив 300-й асист у 500-му матчі за "Барселону" в Ла Лізі

Мессі оформив 300-й асист у 500-му матчі за "Барселону" в Ла Лізі АР Images

Аргентинець допоміг каталонцям перемогти.

Нападник іспанської "Барселони" досягнув одразу кілька особистих ювілейних рекордних позначок у матчах за свою команду в матчі проти "Уески" в 17-му турі Ла Ліги.

Його дії допомогли "блаугранас" одержати першу перемогу в 2021-му році.

Що сталося

Капітан "Барселони" Ліонель Мессі в матчі 17-го туру чемпіонату Іспанії проти "Уески" (1:0) став автором результативного пасу на Френкі де Йонга.

На 27-й хвилині аргентинець віддав точний пас на нідерландця в штрафний майданчик, а останній пробив точно у правий кут воріт. Воротар навіть не поворухнувся з місця. Тоді "Барса" відкрила рахунок.

У підсумку, виявилося, що цей гол став останнім у матчі, а каталонці мінімально обіграли "Уеску" з рахунком 1:0.

"Уеска" - "Барселона": відео-огляд матчу

Які позначки підкорилися Мессі

Таким чином, Мессі досяг позначки в 300 асистів за кар'єру.

Він зробив 260 передач в 750 матчах у складі синьо-гранатових. Також на рахунку Ліонеля ще 40 результативних пасів у 142 матчах за збірну Аргентини.

При цьому гра з "Уеска" стала для Мессі 500-ю в рамках Ла Ліги. Аргентинець проводить 17-й сезон в основному складі "Барселони".

У чемпіонатах Іспанії 33-річний аргентинець забив 451 гол і зробив 185 результативних передач, а "Барса" здобула при цьому 368 перемог.

• Раніше Ліонель Мессі відзначився знаменним статистичним досягненням у матчі 15-го туру чемпіонату Іспанії з "Вальядолідом" (3:0). Аргентинець забив м'яч у ворота суперника на 65-й хвилині, в результаті чого перевершив рекорд Пеле за кількістю голів за один клуб. Тепер на рахунку Мессі стало 644 забитих м'ячі, в той час як у Пеле - 643.
  • Після 17-и турів Ла Ліги, "Барселона" розташовується на п'ятому місці, маючи в активі 28 очок. "Уеска" ж знаходиться на останньому місці в турнірній таблиці з 12-ма пунктами.
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс