У київському метро з'явився перший годинник, який показує час до прибуття поїзда

У київському метро з'явився перший годинник, який показує час до прибуття поїзда

У київському метро з'явився перший годинник, який показує час до прибуття поїзда
metro.kiev.ua

На станціях київського метрополітену встановлять годинники, що показуватимуть час до прибуття поїзда метро. Станом на 31 грудня, такі дисплеї встановлено на станції "Контрактова площа".

Про це повідомляє пресслужба метрополітену.

Інформація про те, скільки залишилося чекати до посадки у вагон, відображатиметься на дисплеях, що будуть встановлені у різних місцях станції. На кожній станції таких буде щонайменше 12. Монтаж проведуть протягом 2021 року. Система буде підключена до єдиної цифрової мережі, а дані оперативно оновлюватимуться.

"Крім того, на екранах буде відображатися поточний час, дата погода та інша цікава інформація. Ми хочемо зробити перебування пасажирів у метрополітені більш комфортним", - розповів директор ТОВ "ТРАНС-МЕДІА" Олег Хаврук.

Проєкт реалізувало ТОВ “ТРАНС-МЕДІА”. Начальник КП "Київський метрополітен" Віктор Брагінський пояснив, що побажання такої послуги висловили 10 000 киян, підписавши петицію. Тому керівництво метрополітену знайшло партнерські можливості її впровадити.

Зазначається, що розробку та запуск системи компанія реалізувала без залучення коштів бюджету та метрополітену.

Поки що ці дисплеї встановлено лише на станції "Контрактова площа".

Що відомо

  • На станціях київського метро встановлять 19 дефібриляторів
  • Київське метро запустило вагон з вертикальними поручнями
  • Кличко обіцяє Києву дві нові станції метро до кінця 2021 року
  • У новорічну ніч Київський метрополітен працюватиме на дві години довше, утім можливі обмеження на вхід на кількох станціях
На початок