На станціях київського метро встановлять 19 дефібриляторів

На станціях київського метро встановлять 19 дефібриляторів

На станціях київського метро встановлять 19 дефібриляторів

На платформах станцій Київського метрополітену будуть встановлені 19 дефібриляторів.

Про це повідомляє пресслужба КП "Київський метрополітен".

Встановлення дефібриляторів на станціях київського метро реалізується за двома програмами: Київським міським центром громадського здоров’я та проєктом громадського бюджету від команди "Реаніметро".

Обладнання за першою програмою, закуплене та передане Київським міським центром громадського здоров’я, уже встановлено у касах станцій метро. Дефібрилятори у кількості 19 одиниць, що очікуються від "Реаніметро", мають бути невдовзі розміщені на платформах станцій.

За результатами тендерної процедури за системою Prozorro, учать в якій взяли три компанії, переможцем за найнижчою ціновою пропозицією стало ТОВ “ДЕФГРУП”. Договір на поставки дефібриляторів уже підписано. Після надання необхідної документації щодо сертифікації, фахівці метрополітену проведуть монтаж обладнання у визначених місцях.

Що відомо

  • Станція київського метро "Академмістечко" стала найпопулярнішою станцією серед киян та гостей міста за останні кілька місяців. Загалом за цей період столичний метрополітен відвідали майже 133 тисячі пасажирів.
  • Метро на Троєщину планують повністю побудувати за 40-50 років. Подільсько-Вигурівська лінія метро, що проходитиме від Троєщини до Кільцевої дороги, буде протяжністю 31 кілометр і матиме 22 станції.
  • 6 листопада, о 18:00 Київський метрополітен підсвітив одну з центральних станцій Києва "Золоті ворота" до свого 60-річчя.

На початок