Попенко зупинила рішення депутатів про обрання Артема Рожка секретарем Прилуцької міськради

Попенко зупинила рішення депутатів про обрання Артема Рожка секретарем Прилуцької міськради

Попенко зупинила рішення депутатів про обрання Артема Рожка секретарем Прилуцької міськради
Суспільне Чернігів

Міський голова Прилук Ольга Попенко зупинила рішення депутатів міськради про обрання секретарем Артема Рожка від партії «Рідний дім».

В розпорядженні йдеться: «Артем Рожко брав участь в голосуванні за себе на посаду секретаря, при цьому не повідомивши депутатів заздалегідь про наявність конфлікту інтересів».

Сам Артем Рожко вважає розпорядження Ольги Попенко незаконним.

«Хочу сказати Ользі Михайлівні, що по суті можна визнати вибори міського голови також фальшивими, тому що вона також голосувала сама за себе», – сказав Артем Рожко.

Нагадаємо, секретаря міськради у Прилуках не могли обрати півтора місяці. 15 грудня Ольга Попенко пропонувала свою кандидатуру на посаду секретаря міськради – Тетяну Савченко від фракції «За майбутнє». Але їй для обрання не вистачило голосів. 24 грудня секретарем міської ради обрали Артема Рожка від партії «Рідний Дім». «За» проголосували 19 депутатів з 34-х. Артем Рожко сказав, що проведення сесії міський голова затягувала навмисно.

«Я подав заяву до суду окружного з проханням, щоб це питання розглянув суд і я думаю, що він надасть правову оцінку даного розпорядження міського голови», - сказав Артем Рожко.

Юрист Олексій Кінебас каже – розпорядження законне, та скасування рішення сесії має підтримати більшість депутатів.

«Міський голова може зупинити рішення сесії. Може просто скластися ситуація, коли фактично міська рада внаслідок цих дій залишиться без секретаря. Тому що не буде голосів на нове рішення, аби обрати іншого секретаря і міська рада не зможе набрати цю третину голосів і зупинити дію свого рішення», - сказав Олексій Кінебас.

Читайте також:

Семінський сказав, що Рудьковський – співінвестор партії «Рідний дім»

На початок