Андрій Ярмоленко провів найбільшу кількість хвилин на полі за "Вест Гем" у сезоні АР Images

Що за цей час устиг зробити українець.

Гравець англійського "Вест Гема" Андрій Ярмоленко вийшов у стартовому складі на матч 16-го туру англійської Прем'єр-ліги проти "Саутгемптона" та провів 71 хвилину на полі.

"Святі" більше контролювали м'яч та сміливіше атакували. "Молотобійці" ж робили ставку на контратаки - через це дещо вдавалося збити гру в господарів.

При цьому, справжніх гольових моментів було не так багато. У дебюті зустрічі Денні Інгз навіть забив гол за "Саутгемптон", але взяття воріт скасували через положення поза грою.

У лондонців у атаці був активним Саїд Бенрахма, який вийшов посеред другого тайму. У той же час, Андрій Ярмоленко двічі потрапляв у офсайд. Ще кілька разів намагався взяти гру на себе, але все марно. Окрім того, українець на 67-й хвилині отримав жовту картку після підніжки супернику.

Ярмоленка замінили на 72-й хвилині. Замість нього на поле вийшов нападник Джаррод Боуен, але й він не зміг допомогти "Вест Гему" перемогти у матчі.

В підсумку, 0:0 - безгольова нічия у грі двох сусідів по турнірній таблиці.

Англійська Прем'єр-ліга, 16-й тур

"Вест Гем" - "Саутгемптон" - 0:0

Відео-огляд матчу

Андрій Ярмоленко провів найбільше хвилин на полі за "Вест Гем" у цьому сезоні АПЛ. Більше українець грав, хіба що, в рамках Кубку Англійської ліги проти "Халла" та "Евертона" (по 90 в кожному матчі).

У цьому сезоні Ярмоленко ще не забивав у АПЛ, але має в активі два голи в Кубку ліги в грі проти "Халла". Тоді Андрію вдалося не лише оформити дубль, а й віддати два асисти.

Також Ярмоленко забив у матчі Ліги націй за збірну України в першому турі групового етапу проти Швейцарії (2:1).

• Після 16-и турів "Вест Гем" розташувався на десятому місці в турнірній таблиці АПЛ. У лондонців 23 очки в активі.
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start