Два голи та два асисти. Ярмоленко вивів "Вест Гем" до наступного раунду Кубка Ліги AP

Андрій Ярмоленко відзначився чотирма результативними діями в матчі проти "Халла".

Українець з'явився в стартовому складі на гру 1/16 фіналу Кубка Англійської ліги проти "Халла", що виступає у Чемпіоншипі.

Перша результативна дія Ярмоленка сталася на 18-й хвилині, коли Андрій пасом-парашютом перекинув увесь захист "тигрів" та асистував Снодграссу, який відкрив рахунок. Після того українець знову в штрафній суперника розібрався серед великої кількості оборонців, віддав на Алле, котрий подвоїв перевагу "молотобійців". 2:0 після першого тайму.

Дивіться також: Чотири гольові дії Андрія Ярмоленка. Огляд матчу "Вест Гема"

У другій 45-хвилинці Ярмоленко забив сам, коли на 56-й хвилині впевнено реалізував пенальті. На 70-й хвилині Вілкс дещо скоротив відставання "Халла", проте, це не завадило "Вест Гему" - 3:1.

В компенсований час до другого тайму Алле та Ярмоленко оформили по дублю, що дозволило лондонцям пройти до 1/8 фіналу Кубка ліги. Другий гол українець забив ударом лівою ногою.