Кольорова галерея. Журналістка кілька років фотографує стелі таксі у Мумбаї

Кольорова галерея. Журналістка кілька років фотографує стелі таксі у Мумбаї

Кольорова галерея. Журналістка кілька років фотографує стелі таксі у Мумбаї Instagram

Журналістка Рейчел Лопес вже два роки фотографує стелі мумбайського таксі, оскільки в кожному автомобілі свій унікальний візерунок. У її колекції вже понад 500 фотографій.

Дівчина вже кілька років працює журналісткою на газету Hindustan Times і пише про міські проблеми, тому їй часто доводиться подорожувати різними районами міста - найзручніше робити це на таксі. З часом вона помітила, що ті таксі, в яких вона їздить, є відображенням культури міста. Після цього вона почала фотографувати стелі таксі, які в Мумбаї називають каалі-пили.

Колекціонувати фотографії стель таксі Рейчел почала у квітні 2017 року. Вона їхала на роботу і помітила, що зсередини дах була оббитий візерунчастою тканиною. На шоколадно-коричневому тлі красувалася полуниця з фіолетовими, зеленими і синіми ягодами.

Усі свої фотографії дівчина робить однаково: знімок робиться так, що на нього незмінно потрапляє половина обличчя Рейчел, а весь інший простір заповнює стеля. З часом журналістка з'ясувала, що деякі візерунки були зроблені не з тканини, а з вінілу та пластику.

Дівчина каже, що наразі у неї виникла проблема – важче стало знаходити ще не сфотографовані стелі. Оскільки в її галереї понад 500 світлин, і всі вони різні, Рейчел все частіше сідає у таксі і розуміє, що витвір мистецтва вже було відзнято.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше