Остання гонка чемпіонату України з біатлону відбулася без стрільби: усе з міркувань безпеки

Остання гонка чемпіонату України з біатлону відбулася без стрільби: усе з міркувань безпеки

Остання гонка чемпіонату України з біатлону відбулася без стрільби: усе з міркувань безпеки Фото: Ігор Могильняк

Ця гонка була останньою на ЧУ з біатлону.

Завершення першого в Буковелі чемпіонату України вийшло видозміненим. Останню гонку, змішану естафету, організатори змушені були провести без стрільби. Про це повідомив Український біатлон.

Це трапилося через вимоги правил безпеки, які поки що не задовольняє стрільбище на стадіоні. Установки для стрільби знаходяться перед підйомником, яким користуються люди без додаткового захисту.

Змішана естафета на чемпіонаті України: спортсмени без гвинтівокБіатлон майбутнього / Євген Вялков

Змішана естафета на чемпіонаті України: спортсмени без гвинтівок

Ще після перших гонок чемпіонату України президент федерацїі біатлону України Володимир Бринзак казав, що між стрільбищем та підйомником мала бути збудована стіна. Однак її не встигли побудувати до чемпіонату України.

Водночас він зазначав, що "це не трагедія: спортсмени професіонали, конфузів не було. Ніхто так високо не стріляє та в людей не цілиться".

Як наслідок, 8 з 9 гонок в рамках чемпіонату України проходили зі стрільбою. І тільки на останній старт "з питань безпеки" стрільба була заборонена.

Відтак, у змішаній естафеті біатлоністи змагалися тільки на лижні. Перемогу в цій гонці здобула збірна Харківської області, друге місце за Чернігівською командою, третє - за Сумською.

Результати змішаної естафети на ЧУ з біатлону

  1. Харківська область (1:06:50.9)
  2. Чернігівська область (+37.8)
  3. Сумська область (+41.2)
  4. Тернопільська область (+1:39.0)
  5. Сумська область - 2 ОС (+2:32.4)
  6. Сумська область - 3 ОС (+2:53.7)

Загалом на чемпіонаті України з біатлону в Буковелі спортсмени змагалися на короткому колі - трохи більше 1 км. Усе через те, що не встигли підготувати достатньої кількості штучного снігу.

Як проходив чемпіонат України з біатлону

Категорії
ТенісОлімпіада-2022ФутболЗимовий спортБоксКомандні види спортуШахиЛегка атлетикаБаскетболВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейДзюдоЛіга чемпіонівУсик - ДжошуаЧС-2022 з футболу