Тищенко та Бєлкіна виграли ще одне "золото" чемпіонату України. Результати мас-старту

Тищенко та Бєлкіна виграли ще одне "золото" чемпіонату України. Результати мас-старту

Тищенко та Бєлкіна виграли ще одне "золото" чемпіонату України. Результати мас-старту Біатлон майбутнього / Євген Вялков

Артем Тищенко - триразовий чемпіон України-2020, Надія Бєлкіна - дворазова.

Гонки з масовим стартом завершували особисту програму чемпіонату України з біатлону. У спринтах перемогли Артем Тищенко та Ірина Петренко, у переслідуванні - Артем Тищенко та Надія Бєлкіна.

Саме Тищенко та Лесюк (у чоловікій гонці), а також Петренко та Бєлкіна (у жіночій) були головними фаворитами на виграш "золота" у мас-старті. А напередодні гонки головний тренер збірної України Юрай Санітра заявив в ефірі Суспільне Спорт, що саме Лесюк та Тищенко приєднаються до збірної України на етапах Кубка світу в Обергофі.

Читайте також: Юрай Санітра - про склад збірної України, ротацію та підготовку до січневих стартів

Чемпіонат України. Чоловічий мас-старт

Боротьба у чоловічому мас-старт за перемогу розверталася між Артемом Тищенком, Сергієм Теленем та Тарасом Лесюком. На останній стрільбу саме Лесюк прийшов першим, Тищенко-Телень було за ним.

Читайте також: Перемоги Тищенка та Бєлкіної. Результати гонок переслідування на чемпіонаті України

Однак з цієї трійки тільки Артем зміг закрити усі мішені - він, зрештою, і став чемпіоном. Лесюк схибив двічі, вийшов на останнє коло другим, але в підсумку програв медаль взагалі. Дует Телень - Андрій Доценко на останньому колі відіграв 6 секунд у Лесюка, а на фініші Доценко випередив Теленя у боротьбі за срібло.

Відтак, Тищенко - триразовий чемпіон України-2020. Андрій Доценко - срібний призер у мас-старт, Сергій Телень - бронзовий. Тарас Лесюк закінчив гонку четвертим.

Мас-старт. Чоловіки. Результати

 1. Артем Тищенко (0+0+2+0) 38:21.2
 2. Андрій Доценко (1+0+1+0) +13.3
 3. Сергій Телень (0+0+2+1) +13.7
 4. Тарас Лесюк (0+0+1+2) +28.5
 5. Денис Насико (1+0+2+1) +33.2
 6. Віталій Труш (2+0+2+2) +1:35.4

Чемпіонат України. Жіночий мас-старт

У жіночій гонці на старт не вийшла Ірина Петренко, тож головною фавориткою була Надія Бєлкіна. І навіть попри 4 кола штрафу на перших двох вогневих рубежах Бєлкіна з комфортною перевагою виграла "золото".

Читайте також: Тищенко та Петренко - чемпіони України в спринті. Результати гонок

На останню стрільбу дуетом лідером прийшли Анастасія Рассказова та Юлія Городна - однак обидві зробили дві хиби, на фініші вели боротьбу за "бронзу". Надія Бєлкіна завдяки нулю вийшла на перше місце, а другою (теж завдяки нулям на стійках) стала Христина Дмитренко.

Топ-5 замкнула Олександра Меркушина - п'ять кіл штрафу. На сьомому місці Анна Кривонос - 7 кіл штрафу.

Мас-старт. Жінки. Результати

 1. Надія Бєлкіна (2+2+0+0) 41:54.6
 2. Христина Дмитренко (0+2+0+0) +40.7
 3. Анастасія Рассказова (1+0+0+2) +44.8
 4. Олена Городна (0+0+0+2) +52.2
 5. Олександра Меркушина (1+2+2+0) +1:03.9
 6. Дарина Чалик (0+1+1+0) +1:11.2
Категорії
ТенісОлімпіада-2022ФутболЗимовий спортБоксКомандні види спортуШахиЛегка атлетикаБаскетболВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейДзюдоЛіга чемпіонівУсик - ДжошуаЧС-2022 з футболу