У США викрили схему незаконного поширення вакцини від Covid-19

У США викрили схему незаконного поширення вакцини від Covid-19

У США викрили схему незаконного поширення вакцини від Covid-19
.

У Нью-Йорку виявили факти незаконного вакцинування людей від COVID-19 поза чергою. Поліція американського штату почала розслідувати ці випадки.

Про це йдеться у заяві Комісара з питань охорони здоров’я Нью-Йорку.

Як зазначається, у незаконному поширенні вакцини підозрюють Мережу охорони громадського здоров’я Паркар.

"Мережа охорони громадського здоров’я Паркар, постачальник послуг у регіоні Оранж, могла шахрайськими методами здобути вакцину від COVID-19, направити її закладам в інших регіонах штату в порушення директив та передати членам громадськості усупереч плану штату зі щеплення передусім медпрацівників, а також резидентів й співробітників закладів тривалого догляду", – йдеться в заяві.

Комісар з питань охорони здоров’я Нью-Йорку повідомив, що сприятиме поліції у кримінальному розслідуванні вказаних фактів.

"Усі, хто свідомо брали участь у цій схемі, будуть притягнуті до відповідальності за усією суворістю закону", – попередив чиновник.

Що відомо

  • Управління за якістю продуктів та медикаментів США (FDA) 18 грудня підтвердило високу ефективність вакцини від COVID-19 виробництва американської компанії Moderna та дозволило її масове використання. Це вже друга сертифікована у США вакцина після після Pfizer/BioNTech.
  • У Німеччині напередодні вакцинації від COVID-19 активізувалися телефонні шахраї, які намагаються виманити у громадян гроші за вакцину, яку країна надаватиме безкоштовно.
  • Голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн заявила, що вакцину від COVID отримали всі країни Європейського союзу. Тож вже 27 грудня в європейських країнах стартує масова вакцинація.
На початок