Генсек ВООЗ закликає світ готуватися до нових пандемій

Генсек ВООЗ закликає світ готуватися до нових пандемій

Генсек ВООЗ закликає світ готуватися до нових пандемій
WHO

Генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) Тедрос Аданом Гебрейесус закликає світову спільноту зміцнювати медичні системи та готуватися до нових пандемій і надзвичайних ситуацій.

Про це він заявив у своєму відеозверненні, записаному на честь Міжнародного дня протиепідемічної готовності, який вперше відзначається цього року 27 грудня.

Заходи, які заплановані на цей день, спрямовані на те, щоб привернути увагу суспільства до проблем запобігання епідеміям.

Читайте також: Комендантська година та їжа на виніс. Як впроваджували карантин вихідного дня країни світу

Генсек ВООЗ зауважив, що ще рік тому ніхто нічого не знав про коронавіруси,а зараз світ потерпає від них. "Протягом років було багато повідомлень, оглядів і рекомендацій, в яких говорилося, що світ не підготовлений до пандемії", – заявив він.

Що відомо

  • МОЗ України 24 грудня віднесло до "червоної" зони 45 країн за рівнем поширення COVID-19, серед яких опинилися, зокрема, Велика Британія, Туреччина, Болгарія, США та Чорногорія, які відкриті для українців.
  • Швеція, Ірландія та Франція радять громадянам утриматися від планування подорожей на різдвяні канікули через можливі карантинні обмеження.
  • Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) закликає європейців носити маски під час сімейних зустрічей на Різдво через збільшення кількості хворих на COVID-19.
  • У Великій Британії посилили карантині обмеження через виявлення нового різновиду коронавірусу.
На початок