Роман Яремчук вдруге в кар'єрі отримав червону картку. За що його вилучили

Роман Яремчук вдруге в кар'єрі отримав червону картку. За що його вилучили kaagent.be

Перше вилучення в Бельгії.

Український нападник Роман Яремчук вилучений з поля у матчі чемпіонату Бельгії за "Гент". Трапилося це ще в першому таймі - за поштовх суперника без м'яча.

На 20-й хвилині матчу "Кортрейк" - "Гент" Яремчук відштовхнув суперника в не ігровій ситуації. Головний арбітр переглянув VAR та показав українському гравцю червону картку.

Відео вилучення Яремчука

Матч "Кортрейк" - "Гент" завершився перемогою господарів з рахунком 1:0. Після поразки "Гент" опустився на 9 місце в турнірній таблиці.

Це перше вилучення у Бельгії Романа Яремчука, а також усього друге в кар'єрі. Його перше вилучення - в складі "Динамо-2" у Першій лізі чемпіонату України в 2013 році.

Це бу 102 матч українського гравця за "Гент" у чемпіонаті Бельгії. У цьому сезоні Роман Яремчук забив 9 голів у "Лізі Жупіле".

Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start