Знову забив: Яремчук провів 100-й матч за "Гент" у чемпіонаті Бельгії

Знову забив: Яремчук провів 100-й матч за "Гент" у чемпіонаті Бельгії kaagent.be

Гол Романа допоміг "Генту" вдруге поспіль перемогти.

Бельгійський "Гент" вдома зустрічався з "Васланд-Бевереном" у 18-му турі Ліги Жупіле та вдруге розгромив їх у цьому сезоні.

Один із голів забив Роман Яремчук - українець відзначився на 53-й хвилині.

Що сталося

"Гент" із новим наставником Гейном Вангазебруком продовжує сходження вгору по турнірній таблиці. У 18-му турі "буйволи" приймали одного з претендентів на виліт - "Васланд-Беверен".

Першим голом у матчі відзначився Алессіо Кастро-Монтес на 25-й хвилині матчу. А в другому мтаймі Яремчук після стрімкої контратаки "Гента" на 53-й хвилині забив свій гол ударом у нижній кут воріт - 2:0. Для того, аби забити, українцю довелося пробігти через усю половину поля суперника.

А вже в компенсований арбітром час Осман Букарі зробив рахунок розгромним. У підсумку, 3:0 на користь "Гента" та друга перемога поспіль.

Після цього матчу "буйволи" піднялися на 10-е місце в турнірній таблиці Ліги Жупіле з 22-ма очками в активі.

Цей матч став для Романа Яремчука 100-м за "Гент" у чемпіонаті Бельгії. Загалом, українець провів уже 129 матчів за "буйволів" в усіх турнірах, у яких забив 49 голів та віддав 14 результативних передач.

У попередньому матчі між "Гентом" та "Васланд-Бевереном" Яремчук забив свій перший хет-трик у кар'єрі.

У нинішньому сезоні Яремчук вже встиг відзначитись 11-ма голами та чотирма асистами. Наразі Роман - другий у списку топ-бомбардирів "Гента" з 1980-го року.

Топ-5 бомбардирів "Гента"

1. Ерік Віскаль (1990-1995) - 57 голів
  2. Роман Яремчук (2017 - дотепер) - 49 голів
  3. Лоран Депуатр (2014-2016; 2019 - дотепер) - 48 голів
  4. Ервін Ванденберг (1990-1994) - 47 голів
  5. Александрос Какламанос (2000-2003) - 46 голів

Загалом, Яремчук відзначається голом або асистом у сьомій грі поспіль. Але між цими іграми форвард пропускав три матчі "Гента" наприкінці листопада через те, що хворів на коронавірус.

Останні матчі з результативними діями Яремчука

• 16 грудня 2020 - "Гент" - "Васланд-Беверен" - 3:0 (гол)
  • 13 грудня 2020 - "Гент" - "Стандарт" - 2:1 (гол)
  • 6 грудня 2020 - "Остенде" - "Гент" - 2:1 (асист)
  • 3 грудня 2020 - "Гент" - "Слован Ліберец" - 1:2 (гол)
  • 8 листопада 2020 - "Гент" - "Андерлехт" - 1:1 (гол)
  • 5 листопада 2020 - "Црвена Звезда" - "Гент" - 2:1 (асист)
  • 1 листопада 2020 - "Васланд-Беверен" - "Гент" - 1:4 (три голи)

• За свою кар'єру Яремчук пограв у "Динамо", "Олександрії" та "Генті". Роман забив п'ять голів за національну збірну України.
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс