У Львові відреставрували скульптури стародавнього костелу

У Львові відреставрували скульптури стародавнього костелу

У Львові відреставрували скульптури стародавнього костелу Санктуарій святого Антонія

У Львові відреставрували скульптури Богоматері та ангелів, що розташовані на фасадних сходах францисканського костелу Святого Антонія. Про це повідомили у пресслужбі храму.

"Напередодні Різдва сходи барокового костелу набули свого первинного вигляду, адже на їхню терасу повернулися фігури двох ангелів, які адорують Діву Марію", - йдеться у повідомленні.

Який вигляд мали сходи до реставраціїСанктуарій святого Антонія

Який вигляд мали сходи до реставрації

Реставраційні роботи розпочали в жовтні 2019 року. Спершу майстри демонтували сходи, балюстраду і фігуру Матері Божої. У майстерні їх очистили від моху і лишайників та відновили після пошкоджень.

Реставрація скульптур ангелів тривала значно довше, з 2012 року. Складнощі полягали в тому, що деякі фрагменти скульптур були втрачені, тому відновлювати їх доводилося за допомогою архівних фотографій.

У Львові відреставрували скульптури стародавнього костелуСанктуарій святого Антонія

У Львові відреставрували скульптури стародавнього костелу

Фасадні сходи з двостороннім входом і терасою внизу були побудовані у ХVIII столітті. Скульптури ангелів та Матері Божої Непорочного Зачаття створив Фабіан Фесінгер. У 1964 році їх скинули та пошкодили. З того часу вцілілі частини фігур зберігалися у костелі.

Читайте також: У Львові відреставрували ще одну старовинну браму
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше