На Прикарпатті шахраї проводять перевірки у ресторанах та вимагають гроші

На Прикарпатті шахраї проводять перевірки у ресторанах та вимагають гроші

На Прикарпатті шахраї проводять перевірки у ресторанах та вимагають гроші
ГУ Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області

У Держпродспоживслужбі Івано-Франківської області попереджають про шахраїв, які представляються працівниками управління. Авантюристи проводять "так звані перевірки" у ресторанах та обдурюють власників, інформують в пресслужбі Держпродспоживслужби.

Невідомі називають себе інспекторами Держпродспоживслужби, нібито проводять перевірку, а потім тиснуть на рестораторів і вимагають винагороди.

"Звертаємо увагу суб’єктів господарювання усіх форм власності: посадові особи Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області здійснюють планові та позапланові заходи державного нагляду (контролю) у формі перевірок, ревізій, оглядів, обстежень та в інших формах, визначених Законом України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності", - йдеться у повідомленні.

У Держпродспоживслужбі просять не допускати до перевірок людей без відповідних документів. Працівник управління повинен показати посвідчення чи направлення. Під час проведення моніторингу у працівника має бути копія наказу про проведння перевірки та службове посвідчення, що засвідчує посадову особу.

Якщо ви підозрюєте, що вас намагаються обдурити, то варто подати відповідні звернення із зазначенням прізвищ працівників та суб'єктів господарювання.

"Якщо посадові особи Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області порушують процедуру проведення перевірки чи моніторингового відвідування, схиляють вас до неправомірних домовленостей, вимагають грошової чи будь-якої іншої винагороди, звертайтеся до Національної поліції, на гарячу лінію Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області або до районних, міських управлінь, відділів", - зауважують у Держпродспоживслужбі.

Читайте також

На початок