У Сумах стартував "Різдвяний турнір" з футзалу

У Сумах стартував "Різдвяний турнір" з футзалу Фото: Валерій Кисельов

У Сумах у спортивному комплексі педагогічного університету імені Макаренка стартував "Різдвяний турнір" з футзалу пам’яті Володимира Костянтиновича Танькова. Турнір у цьогоріч проводиться двадцять п’ятий раз.

Участь у турнірі взяли шість команд, поділених на дві групи. 23 грудня вони зіграли матчі групового турніру.

В групі "А" "Барса" поступилась "Технології" (1:5), "Технологія" поступилась "Випускникам" (0:3), а "Випускники" обіграли "Барсу" (7:2). У підсумку команда випускників посіла перше місце у групі, "Технологія" – друге, а "Барса" – третє.

У групі "Б" "СКІФ" переміг "CompService" (5:0) та "Ветеранів" (8:2), а "CompService" – "Ветеранів" (7:3). Перше та другі місця у групі посіли "СКІФ" та "CompService". На третьому місці розташувались "Ветерани".

24 грудня відбудуться півфінали. У 1/2 фіналу зустрінуться "Випускники" та "CompService". І "СКІФ" та "Технологія". Після цього відбудуться матчі за третє місце і фінал.