У Сумах стартував розіграш кубку України з футзалу серед ветеранів

У Сумах стартував розіграш кубку України з футзалу серед ветеранів Суспільне Суми

У Сумах 17 грудня стартував розіграш кубка України з футзалу серед ветеранів. Це - останній футзальний ветеранський турнір у 2020 році.

У Сумському державному педагогічному університеті імені Макаренка стартував розіграш кубка України з футзалу серед ветеранів “60 років і старші".

Участь у змаганнях беруть п’ять команд, говорить головний суддя змагань Олександр Король. Це ”Ніколь-технологія”, “Київ”, “Прилуки”, “Лиман” і “Ветеран Конотопщини”. Грають по колу. Дві гри - 17 грудня, дві гри - 18 грудня. Фінал - 19 грудня.

Борису Шуршину - капітану Сумської “Ніколі-технології” - 62-роки. Він - найстарший у своїй команді. У молодості виступав за білопільський “Авангард”, сумський “Фрунзенець”, “СКА” (Київ), нікопольський “Колос”, дніпропетровський “Дніпро”, охтирський “Нафтовик”, стрийську “Скалу” та краснопільський “Явір”. У складі “Дніпра” став майстром спорту СРСР.

“Згадати минуле, зустріти товаришів, друзів, поспілкуватися. Після такого тривалого карантину треба підбадьорити себе. Цей турнір сприяє цьому. Звичайно боротимемося за кубок. Ми для цього і збираємося. Кожен турнір для нас - це престиж”, - говорить він.

У першому матчі “Ніколь-технологія” розіграла мирову з футбольним клубом “Прилуки” (2:2), перемогла “Київ” (3:2), “Ветерана Конотопщини” (3:0) та “Лиман” (2:1) і з десятьма очками очолила турнірну таблицю.

На другому місці завершив перший етап турніру футбольний клуб “Київ”, який набрав сім очок. Кияни поступилися сумчанам, перемогли “Ветерана Конотопщини” та “Прилуки” (5:0 та 5:1 відповідно) і розписали мирову з “Лиманом” (1:1).

19 грудня о 10-тій годині вони вдруге на турнірі зіграють з “Ніколлю-технологією” у матчі за кубок України серед ветеранів.