Сумські ветерани стали другими на кубку України з футзалу

Сумські ветерани стали другими на кубку України з футзалу фото Михайла Покутнього

Розіграш кубку України з футзалу серед ветеранів завершився 19 грудня у Сумах. Представники вікової групи “60 років і старші” грали у спортивному комплексі педагогічного університету ім. Макаренка.

У фіналі сумська “Ніколь-Технологія” зустрілася з футбольним клубом “Київ”.

У фіналі сумчани двічі поступались киянам, двічі зрівнювали рахунок (2:2), а в серії післяматчевих пенальті кубок здобули кияни (5:6).

Киянин Ігор Мінтюков та Віктор Попович з “Ніколь-Технології” визнані найкращими гравцями фінального матчу. Сергій Бараннік з “Ніколі-Технології” став найкращим бомбардиром турніру.

• Розіграш кубка України з футзалу серед ветеранів стартував у Сумах 17 грудня. Участь у змаганнях брали п’ять команд.
  • У першому матчі “Ніколь-технологія” розіграла мирову з футбольним клубом “Прилуки” (2:2), перемогла “Київ” (3:2), “Ветерана Конотопщини” (3:0) та “Лиман” (2:1) і з десятьма очками очолила турнірну таблицю.
  • На другому місці завершив перший етап турніру футбольний клуб “Київ”, який набрав сім очок. Кияни поступилися сумчанам, перемогли “Ветерана Конотопщини” та “Прилуки” (5:0 та 5:1 відповідно) і розписали мирову з “Лиманом” (1:1).