Зінченко зробив першу результативну дію за "Манчестер Сіті" за рік

Зінченко зробив першу результативну дію за "Манчестер Сіті" за рік AP Images

Його перший асист за "Манчестер Сіті" з березня 2019 року.

Український футболіст Олександр Зінченко відіграв усі 90 хвилин чвертьфінального матчу Кубка англійської ліги за "Манчестер Сіті" проти "Арсенала" та допоміг команді перемогти з рахунком 4:1.

Саме дії Олександра дозволили "Манчестер Сіті" відкрити рахунок у матчі - Зінченко виконав результативну передачу на Габріеля Жесуса уже на третій хвилині матчу. Олександр отримав м'яча на лівому фланзі, виконав подачу в штрафний суперника, де Жесус замкнув її ударом головою - 1:0.

Загалом матч "Манчестер Сіті" проти "Арсенала" завершився з рахунком 4:1 на користь клубу з Манчестера. Олександр Зінченко відіграв усі 90 хвилин у матчі.

Як часто Зінченко виходить за "Манчестер Сіті"

Для українського захисника - це третій повний матч у сезоні за "Манчестер Сіті". Зінченко також відіграв 90 хвилин проти "Олімпіакоса" та "Порту" у Лізі чемпіонів.

Усього у його активі - 362 хвилини у всіх матчах цього сезону.

Більшість часу Олександр зіграв у Лізі чемпіонів - 260 хвилин (чотири матчі, три в основі). У всіх матчах АПЛ - тільки один вихід на поле на 12 хвилин. А в Кубку англійської ліги це його перша гра в сезоні.

Тож це був четвертий матч в основі у сезоні для Зінченка, і третя повна гра.

Коли востаннє Зінченко робив результативні дії за "Манчестер Сіті"

• 4 січня 2020 року - гол у ворота "Порт Вейла" (Кубок Англії)
  • 12 березня 2019 року - асист у ворота "Шальке" (Ліга чемпіонів)
  • 10 лютого 2019 року - два асисти у ворота "Челсі" (АПЛ)
  • 9 січня 2019 року - гол у ворота "Бертон Альбіон" (Кубок англійської ліги)
  • 30 грудня 2018 року - асист у ворота "Саутгемптона" (АПЛ)
  • 7 листопада 2018 року - асист у ворота "Шахтаря" (Ліга чемпіонів)

• "Манчестер Сіті" вийшов у півфінал Кубка англійської ліги - матчі заплановані на 4 січня 2021 року.
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start