Львівська облрада прийняла бюджет 2021

Львівська облрада прийняла бюджет 2021

Львівська облрада прийняла бюджет 2021 Суспільне Львів

Львівська обласна рада прийняла бюджет області на наступний рік. За нього проголосував 71 депутат. Прогнозований обсяг головного фінансового документа 5 млрд 134 млн. грн.

У структурі доходів 61% мають становити податки та збори, 39% — дотації та субвенції.

"Особливість цього бюджету є те, що ми уникли пропозицій і в тому числі рекомендацій Міністерства фінансів. Вони рекомендували закласти нам відсоток ПДФО (податок на доходи фізичних осіб, — ред.) на рівні 26% від усього бюджету. Якщо вам відомо, ми заклали на рівні 16, 5% і вважаємо цю цифру ризикованою", — сказав голова бюджетної комісії Володимир Квурт.

Львівська облрада прийняла бюджет 2021ЛОР

Львівська облрада прийняла бюджет 2021

Ось як ситуацію із прийнятим бюджетом оцінює голова Львівської обласної ради Ірина Гримак:

"Це загальні цифри, які мають левову частку видаткової частини. І це в першу чергу утримання наших комунальних обласних установ і організацій. Звичайно, є менша частина розвиткового бюджету, яка у попередні роки була набагато більшою. Але сьогодні маємо таку непросту ситуацію", — прокоментувала Гримак.

Депутати обласної ради також передбачили виплати медикам, які працюють у "ковідних лікарнях". Вони отримають подвійний оклад. Гроші виділять із резерву обласного бюджету.

Також депутати передбачили фінансування 12 цільових програм у області. Зокрема, на програму підвищення енергоефективності на 2021 – 2023 роки, сприяння розвитку інформаційного простору, цивільного захисту, охорони навколишнього природного середовища, програми з міжнародного і транскордонного співробітництва, європейської інтеграції.

Також програму підтримки галузі охорони здоров'я, розвитку освіти, культури, соціальної підтримку окремих категорій, соціальної підтримки учасникам АТО, програми розвитку фізичної культури та спорту, обласної програми "Молодь Львівщини".

А в перші місяці 2021 року обласна рада планує затвердити ще близько 10 нових обласних цільових програм.

Що відомо

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди