Канікули та дистанційка. Як організують навчання на Сумщині в локдаун

Канікули та дистанційка. Як організують навчання на Сумщині в локдаун

Канікули та дистанційка. Як організують навчання на Сумщині в локдаун
Суспільне Суми

У Сумській області під час локдауну заклади освіти підуть на канікули та працюватимуть дистанційно. Вони самостійно прийматимуть рішення щодо графіка навчань. Про це під час брифінгу розповіла директорка департаменту освіти і науки облдержадміністрації Вікторія Гробова.

За її словами, на сьогодні згідно з планом з 402 закладів загальної середньої освіти 253 відпочиватимуть з 11 до 24 січня.

“У решті закладів будемо проводити заняття в дистанційній формі, коли діти вийдуть: хто з 10 числа, хто з 14 числа. Позашкільна - до 10 або до 14 січня працюють вдома. Це канікулярний період. З 14 до 28 або до 24 січня - також індивідуально кожний заклад визначає свій графік роботи, будуть працювати в дистанційній формі навчання”, - зазначила вона.

Заклади вищої та фахової вищої освіти також працюватимуть за власним рішенням: або дистанційно, або продовжать канікули в локдаун. За яким саме графіком працюватимуть освітні заклади, можна дізнатись на сайтах цих закладів або в органах освіти. Дошкільні навчальні заклади працюватимуть.

“Заняття в інклюзивно-ресурсних центрах проводитимуть лише індивідуально, за попереднім записом”, - сказала Гробова.

Щодо проведення свят посадовиця зазначила: “У них можуть брати участь не більш ніж 20 людей, у межах одного класу. Без участі глядачів”.

Що відомо

  • 9 грудня Кабінет міністрів вирішив ввести новий локдаун з метою стримання поширення коронавірусу з 8 по 24 січня 2021 року включно. Ним передбачається, зокрема, що під час карантину працюватимуть готелі, банки, аптеки, продуктові магазини та транспорт.
  • У Києві школи перейдуть на дистанційне навчання з 11 січня – Кличко.
  • Міністерство охорони здоров'я закликало українців утриматися від подорожей на новорічні свята через пандемію коронавірусу.
На початок