Збірна України, в складі якої була тернополянка, виграла "золото" на чемпіонаті Європи з гімнастики European Gymnastics

Українська збірна, в складі якої була й тернополянка, вперше в історії виграла "золото" командного багатоборства на Євро зі спортивної гімнастики. Про це повідомив директор Тернопільської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №2 Андрій Рибак.

За його словами, у фіналі командного багатоборства Україна набрала 154.663 бали – це на 0.2 бала більше, ніж у збірної Румунії, яка виграла "срібло". Чемпіонками Європи у складі збірної України в командному багатоборстві стали тернополянка Анастасія Бачинська, Діана Варінська, Ангеліна Радівілова, Єлизавета Губарьова та Анастасія Мотак. Це перша медаль саме в командних змаганнях із 2004 року (тоді українки виграли "срібло") та перша "золота" медаль команди в історії.

Загалом доросла та юнацька жіночі збірні України завоювали шість медалей на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики-2020 в турецькому Мерсіні. Чотири з цих медалей – в особистих фіналах в останній змагальний день, – каже Рибак.

За його словами, Анастасія Бачинська – вихованка Тернопільської КДЮСШ №2 імені Юрія Горайського . Її тренерами є Тетяна Геращенко, Ганна Лев та Оксана Першина. Спортсменка є кавалером ордена княгині Ольги ІІІ ступеня, майстром спорту України міжнародного класу зі спортивної гімнастики та багаторазовою чемпіонкою України.