Перемога Олсбю Ройзеланд, Блашко - 23. Результати жіночого мас-старту

Перемога Олсбю Ройзеланд, Блашко - 23. Результати жіночого мас-старту AP Images

Марте Олсбю Ройзеланд та Тірілл Екгофф - дві норвежки на перших двох місцях у мас-старті.

У дебютній жіночій гонці з масовим стартом відібралася одна українська біатлоністка - Дар'я Блашко, для неї це був другий мас-старт у кар'єрі.

ДИВІТЬСЯ ПОВНЕ ВІДЕО ГОНКИ

Блашко з двома неточними пострілами завершила гонку на 23 місці - у неї 28 результат швидкістю на дистанції, більш ніж 2 хвилини програшу.

Перемогла у гонці Марте Олсбю Ройзеланд - на останньому вогневому рубежі вона змогла відстріляти чисто, тоді як головна суперника Маркета Давідова (прийшли разом) зробила одну хибу. Зрештою, Давідоа закінчила гонку четвертою.

А на подіумі також фінішували Тірілл Екгофф та Доротея Вірер - у них по одному колу штрафу в гонці, на третьому вогневому рубежі.

У топ-6 також потрапили Деніз Германн (п'яте місце) та Ельвіра Еберг (шоста).