Пайффер виграв перший мас-старт сезону, Підручний - 24. Результати чоловічого мас-старту AP Images

Дмитро пройшов з лідерами першу частину гонку, але помилявся на стрільбі стоячи.

У першу чоловічу гонку з масовим стартом відібрався один український біатлоніст - Дмитро Підручний, він стартував під 26 номером (найкращий за квотою топ-5 на етапі).

Дмитро пройшов чисто дві перші стрільби, на третє коло він вийшов з відставанням у 4 секунди від лідера. Загалом була група з 12 біатлоністів у інтервалі 12 секунд.

ДИВІТЬСЯ ПОВНЕ ВІДЕО ГОНКИ

До третьої стрільби Підручний підійшов одним з лідерів, але зробив два промахи. Відповідно, він відпав на 20 місце. На четвертій стрільбі - ще два неточні постріли. Зрештою, Дмитро боровся за потрапляння у топ-25 - він фінішував на 24 місці.

Фаворитами у гонці були представники Норвегії, яких у мас-старті було аж шестеро. Після третьої стрільби лідером йшов Штурла Легрейд, однак один промах на четвертому вогневому рубежі відкинув його на шосте місце.

Зрештою, після четвертої стрільби лідерами вийшли Арнд Пайффер, Мартін Понсіулома та Емільєн Жаклен. У француза сил на фінішну боротьбу не залишилося, а через падіння перед фінішем він опустився на підсумкове п'яте місце.

А у боротьбі за перемогу Арнд Пайффер випередив Мартіна Понсіулому - між ними 1.3 секунди. Третє місце у норвежці Тарьєй Бьо.