Джима - єдина українка в топ-40, золотий дубль Екгофф. Результати жіночого переслідування biathlonworld.com

Дар'я Блашко та Анастасія Меркушина - в останньому десятку.

У жіночу гонку переслідування кваліфікувалися чотири українки. Дар'я Блашко стартувала 34, Юлія Джима - 40, Анастасія Меркушина - 60. Валентина Семеренко (закінчила спринт 57) не вийшла на старт: уже друге переслідування така ситуація.

Дивіться повне відео жіночого переслідування

Найкращу гонку серед українок провела Юлія Джима - вона була найкращою по швидкості, перші три вогневі рубежі пройшла без штрафних кіл і могла претендувати навіть на топ-20. Один промах на останній стрільбі відкинув її в третій десяток - на останньому колі Джима виборола 23 місце.

Дар'я Блашко першу половину гонки пройшла разом з Юлією Джимою, але на стрільбі стоячи зробила одразу три промахи. Як наслідок, вона випала з топ-40, на останньому колі припинила боротися та фінішувала на 51 місці. У масстарт Дар'я Блашко потрапила - у неї 23 місце у загальному заліку.

Анастасія Меркушина стартувала останньою, а фінішувати змогла третьою з кінця - у неї 56 результат (відіграла дві позиції!). У Меркушиної найгірша швидкість на дистанції, а також три кола штрафу на стрільбі стоячи - 56 місце (крім Семеренко після першої стрільби знялася з гонки білоруска Ірина Кривко).

Перші чотири позиції - у представниць Скандинавії. Золотий дубль на четвертому етапі Кубка світу оформила Тірілл Екгофф - вона перемогла у переслідування після виграшу у спринті.

На другому місці завдяки чистій останній стрільбі фінішувала Ганна Еберг, а її молодша сестра Ельвіра Еберг на фініші випередила Інгрід Тандреволл у боротьбі за "бронзу". Італійка Доротея Вірер - п'ята, німкеня Франциска Пройсс - шоста.