Підручний - 21 у переслідуванні, третя перемога Легрейда. Результати чоловічого переслідування biathlon.com.ua/Andrei Ivanov

Дмитро Підручний відібрався у мас-старт.

За результатами чоловічого спринту в гонку переслідування відібралися три українські біатлоністи: Дмитро Підручний стартував з шостого місця, Антон Дудченко - 20, Артем Прима - 39.

Найкращий результат серед українців у гонці зміг показати Дмитро Підручний. Він схибив чотири рази, на останньому колі боровся за місце у топ-20, але фінішував 21 (програв місце Еріку Лессеру та Єсперу Неліну).

ПОВНЕ ВІДЕО ЧОЛОВІЧОГО ПЕРЕСЛІДУВАННЯ

Антон Дудченко з трьома промахами втратив 15 позиції - він фінішував на 35 місці. У Артема Прима ні регресу, ні прогресу - 39 стартував, 39 фінішував: у Артема чотири промахи.

Боротьба за перемогу тривала до третьої стрільби між Штурлою Легрейдом та Йоганнесом Дале. На першій стійці Дале пішов на три кола штрафу, у Легрейда - лише одна хиба. Відтак, на передостаннє коло Штурла виїхав сам, з перевагою у понад 30 секунд.

Чиста стрільба на останній стрільбі - Штурла виграв другу гонку поспіль та третю у сезоні.

Дале заробив ще коло штрафу на останній стрільбі, зрештою фінішував шостим.

А після останньої стрільби на другу позицію претендували одразу чотири біатлоністи: норвежці Йоганнес Бьо та Ветле Крістіансен, швед Мартін Понсіулома та фрацуз Емільєн Жаклен. Вони вийшли зі стрільби в інтервалі 4 секунд.

На одному з підйомі на останньому колі Жаклен атакував скандинавів, впевнено їх обійшов і виграв "срібло". Йоганнес Бьо - третій, Крістансен - четвертий.

Відповідно, знову п'ять скандинавів у топ-6 чоловічої гонки.

У мас-старт за квотою топ-5 на етапі (біатлоністи, які поза топ-25 загального заліку) відібралися: Дмитро Підручний, Євгєній Гаранічєв, Александр-Ф'єлд Андерсен, Юліан Ебергард та Давід Коматц. Антон Дудченко - перший запасний.