Україна виграла три бронзи у вільній боротьбі на Кубку світу

Україна виграла три бронзи у вільній боротьбі на Кубку світу unitedworldwrestling

Загалом українці змагалися у п'яти сутичках за медалі - у трьох перемогли.

Збірна України з боротьби завершила виступи на індивідуальному Кубку світу в сербському Белграді. Останніми змагалися спортсмени у вільній боротьбі.

У цьому виді боротьби Україна здобула три нагороди - три бронзові.

Хто виграв медалі для України:

• Андрій Яценко (до 57 кг)
  • Гор Оганнесян (до 65 кг)
  • Василь Михайлов (до 79 кг)

Також у сутичках за "бронзу" змагалися Валерій Андрійцев (до 97 кг) та Олександр Хоцянівський (до 125 кг). Однак свої вирішальні сутички обидва борці програли.

У загальнокомандному заліку з вільної боротьби Україна посіла шосте місце, а виграла збірна Росії (вісім золотих медалей з десяти можливих).

Як виступила Україна в інших видах боротьби на індивідуальному Кубку світу

Загалом Україна здобула 11 медалей на індивідуальному Кубку світу, з них 9 "бронзових".

Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс