Україна - в топ-10 загального заліку Кубка світу з греко-римської боротьби

Україна - в топ-10 загального заліку Кубка світу з греко-римської боротьби UWW

Українці завоювали дві "бронзові" медалі.

Збірна України з греко-римської боротьби заробила дві медалі на індивідуальному Кубку світу, який проходив у сербському Белграді. Про це повідомив офіційний сайт Об'єднаного світу боротьби (UWW).

Збірна України посіла восьме місце в загальнокомандному заліку.

Україна на індивідуальному Кубку світу виступала в наступному складі:

Владислав Кузько (55 кг), Віктор Петрик (60 кг), Олексій Масик (63 кг), Артур Політаєв (67 кг), Максим Євтушенко (72 кг), Ясаф Зейналов (77 кг), Ярослав Фільчаков (82 кг), Семен Новіков (87 кг), Владлен Козлюк (97 кг), Микола Кучмій (130 кг).

Бронзові медалі Миколи Кучмія в категорії до 130 кг і Семена Новікова у категорії до 87кг дозволили Україні посісти місце в топ-10 загальнокомандного заліку.

Окрім того, успішні виступи показали: Артур Політаєв (до 67 кг) і Ясаф Зейналов (до 77 кг), які програли в сутичках за треті місця. Це теж допомогло українській команді потрапити в топ-10 збірних турніру.

Харків'янин Семен Новіков упевнено розібрався з іранцем Хоссейном Ахмадом Нурі (12:4)

Як Новіков виграв "бронзу": відео виступу

Микола Кучмій зміг перемогти вірменського борця Давида Овасапяна з рахунком 4:2. Останні два бали, які дозволили Кучмію перемогти, він здобув за три секунди до завершення поєдинку, перевівши суперника в партер.

Як Кучмій виграв "бронзу": відео виступу

Виграла командний чемпіонат серед борців греко-римського стилю збірна Росії, котра завоювала сім золотих медалей в десяти вагових категоріях.

Друге місце посіла збірна Угорщини, яка виграла одне "золото" та три "срібла". Трійку лідерів замкнула Туреччина з трьома срібними медалями.